...

Startuoja nauja startuolių pre-akceleratoriaus programa

Verslas

2018.10.19

Autorius: BZN start

Temos: , .

Startuoja nauja startuolių pre-akceleratoriaus programa

Startuoja nauja startuolių pre-akseleratoriaus programa. Pexels.com nuotr.

„InnoEnergy“, visą Europą apimantis tvariosios energetikos inovacijų skatinimo tinklas, skelbia apie „Primer“ pre-akceleratoriaus ankstyvos stadijos startuoliams startą. Pagrindinis programos tikslas – pritraukti Vidurio ir Rytų Europos technologijų kūrėjus, padėti jiems ugdyti verslumo įgūdžius ir paruošti jų verslus dalyvauti kitose investicijų programose.

Suteikia būtinų žinių

Nemokamą 4 savaičių trukmės „Primer“ programą sudaro 40 valandų teorijos ir praktinių seminarų, kuriuos veda profesionalūs mentoriai, rinkos lyderiai ir patyrę verslininkai. Jų metu bus pristatytos įvairios temos: teisinė bazė ir IP apsauga, „Agile“ metodologija ir kitos. Dalyviai sužinos, kaip pasirinkti ir pritaikyti tinkamus verslo modelius, kaip pritraukti investicijų, kurti rinkodaros ir pardavimų strategijas. Jiems taip pat bus surengti vadovavimo įgūdžių ugdymo ir komandos valdymo mokymai.

„Mūsų vykdomose programose dalyvauja daug startuolių, kurie siūlo puikius produktus ar paslaugas. Visgi pastebėjome, kad dažniausiai jiems trūksta būtinų verslo kūrimo žinių ir įgūdžių. Todėl sukūrėme „Primer“ programą norėdami užpildyti jų žinių spragas ir padėti plėtoti regiono verslumo potencialą“, – teigia Christo Balinow, „InnoEnergy“ Vidurio ir Rytų Europos, Vidurio Rytų ir Šiaurės Amerikos regionų verslo plėtros direktorius.

Dalyvauja skirtingų šalių startuoliai

Paskutinę „Primer“ programos dieną visos komandos per 4 minutes turi pristatyti savo idėjas bei atsakyti į komisijos narių ir auditorijos klausimus. Iki programos pabaigos dalyviai paruoš planus ir dokumentus, kurių gali reikalauti investuotojai: ketinimų protokolą, patekimo į rinką strategiją, planą ir konkurentų apžvalgą.

„Primer“ programa vykdoma 12 šalių. Praėjusį pavasarį bandomoji programos versija vyko Vengrijoje, Serbijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje. Šiuo metu programą jau yra baigę daugiau nei 50 jaunųjų verslininkų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.