...

Sparčiai iš startuolio išaugusi įmonė nominuota „Future Unicorn Award 2019“

Verslas

2019.02.07

Autorius: BZN Start

Temos: , .

Sparčiai iš startuolio išaugusi įmonė nominuota „Future Unicorn Award 2019“

„TeleSoftas" komanda asmeninio albumo nuotr.

Europos prekybos asociacija „DigitalEurope“, atstovaujanti skaitmeninimu paremtoms pramonės šakoms, paskelbė 16 nominantų kasmetiniams apdovanojimams „Future Unicorn Award 2019“. Tarp jų pateko ir sparčiai startuolio stadiją išaugusi inovatyvi lietuvių bendrovė „TeleSoftas“.

Apdovanojimų „Future Unicorn Award“ tikslas – pastebėti ir pasveikinti smulkiojo ir vidutinio verslo įmones visoje Europoje, įvertinant jų potencialą tapti Europos technologijų gigantais. Lietuvių įmonė „TeleSoftas“ buvo pristatyta tarp kandidatų kaip viena pirmaujančių konsultacinių ir produktų inžinerijos paslaugų bendrovių. Teigiamai įvertintas unikalus verslo modelis, paremtas 3.0 principais.

„Nuo pat pradžių „TeleSofto“ dėmesio centre buvo pasaulinė rinka, nes mes supratome, kad IT paslaugų teikimas neturi ribų. Mūsų talentų komanda glaudžiai bendradarbiauja su savo klientais, kuria transformacinius sprendimus. Per savo veiklos laikotarpį jų įgyvendinome jau pusketvirto šimto. Mūsų verslo pripažinimas ir atsiradimas tarp 16 didžiausią potencialą turinčių Europos įmonių yra labai svarbus ir didelis impulsas judėti pirmyn“, – pasiekimą komentuoja įmonės rinkodaros skyriaus vadovė Erika Maslauskaitė.

Pastebėjo įdirbį

Apdovanojimų organizatoriai, įtraukdami lietuvių įmonę į 16 perspektyviausiųjų sąrašą, pabrėžė išskirtinį „TeleSofto“ verslo modelį bei svarbių klientų pritraukimą. Įmonė praplečia užsakomųjų paslaugų įmonės apibrėžimą, nes teikia ne tik konsultavimo paslaugas, bet ir įvykdo visapusiškus inžinerinius sprendimus. Tarp sėkmingos Lietuvių įmonės klientų tokie garsūs vardai kaip BBC, AON, „Tele2“, „Viaggio Rosso“ (dar geriau žinomi kaip „Ferrari“) bei „Viavi“.

Be to, „DigitalEurope“ pastebėjo neeilinį „TeleSofto“ spurtą, nuolatinį įmonės judrumą, puikiai įgyvendintą decentralizaciją bei į klientus orientuotą įmonės politiką, gebėjimus kurti specialias komandas neeilinėms problemoms spręsti, net jeigu tai vienkartinis techninis klausimas. Pabrėžiamas ir įmonės gebėjimas nuolat augti, atsinaujinti, bet išlaikyti lojalius darbuotojus, įtraukiant juos į įdomią ir tobulėjimo suteikiančią veiklą.

Ne pirmas įvertinimas

Lietuvių įmonei tai ne pirmas reikšmingas tarptautinis įvertinimas. Verslo patarėjų ir audito bendrovė „Deloitte“ 2017 m. „TeleSoftą“ įtraukė į sparčiausiai augusių Vidurio Europos technologijų įmonių „Technology Fast 50“ sąrašą. Šių metų pastebėjimas „Future Unicorn Award 2019“ tik įrodo, kad įmonė sparčiai juda tinkama linkme ir kaupia savo pasiekimų kolekciją, remdamasi aktyviu darbu ir inovacijų kūrimu.

„Future Unicorn Award 2019“ kandidatus pasiūlė vietos prekybos asociacijos, kurios sėkmingus startuolius atrinko remdamosi įrodyta sėkme skaitmeninant verslo procesus ir teikiant naujoviškus skaitmeninius produktus bei paslaugas vietinei ir pasaulinei rinkai.

Iš 16 pretendentų nugalėtojai bus išrinkti ir paskelbti apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyks „Masters of Digital“ konferencijoje Briuselyje 2019 m. vasario 21 dieną. Linkime sėkmės lietuviškajam „TeleSoftui“!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.