...

„Qoqoriqo“: sužinokite, ar jūsų antroji pusė jus apgaudinėja!

Verslas

2012.11.05

Autorius: Juliana Miliut

Temos: .

„Qoqoriqo“: sužinokite, ar jūsų antroji pusė jus apgaudinėja!

Išradimas skinasi kelią ir žada demaskuoti visus neištikimus vyrus bei moteris Organizatorių nuotr.

Sensacingas ir, kaip prognozuojama, revoliuciją žmonių santykiuose sukelsiantis bei melo detektoriui prilygstantis Lietuvoje gyvenančio, iš Afrikos kilusio verslininko Mawunos Remarque Koutonino (39 m.) išradimas kol kas nedrąsiai skinasi kelią ir žada demaskuoti visus neištikimus vyrus bei moteris vos per kelias minutes! ,,Mes tam turime taikomąją programą!“ – skelbia „Qoqoriqo“.

„Qoqoriqo“, lietuviškos įmonės UAB „Leads Group“ „startupas“, neseniai paskelbė apie išleidimą pirmosios taikomosios programos, kuri padės žmonėms sužinoti, ar jų vaikinas arba mergina apgaudinėja. Tiesiog įvedus antrosios pusės elektroninio pašto adresą arba telefono numerį programa iš karto ištrauks duomenis, kurie buvo surinkti apie tą žmogų. Paskui vartotojas sujungiamas su kitu žmogumi, kuris susitikinėja su tuo pačiu žmogumi. „Qoqoriqo“ programa naudoja metodus, atitinkančius braižus, darančius sistemą stulbinamai patikimą.

„Beveik neįmanoma ilgą laiką apgauti sistemos. Mes pagauname beveik visus melagius, kai tik žmonės iš jų socialinio rato pradeda juos tikrinti, net neįžengdami į išorinę duomenų bazę. Mums net nereikia prisijungti prie jų „Facebook“ paskyros ar pažinčių tinklalapio, kurį jie yra kada nors naudoję“, – pasakojo M. Koutoninas.

„Juokinga, nuo ko prasidėjo ši programa. Buvau bare su draugais ir pastebėjau vaikiną, kuris bučiavo merginą, nors jau turi draugę. Tuomet man ir kilo idėja sukurti taikomąją programą, kuri padėtų jo mielajai merginai, kuri saldžiai miegojo namuose, sužinoti tai, kol dar nėra vėlu“, – prisimena įmonės vadovas.

„Jeigu pagrįstai abejojate dėl savo vaikino ar merginos, galite pasinaudoti „Qoqoriqo“, kad juos patikrintumėte. Mes leisime jums susisiekti su kitais žmonėmis, kurie gali susitikinėti su tuo pačiu asmeniu kaip ir jūs. Jeigu rimtai palaikote ryšius su tuo žmogumi, galite pasinaudoti „Qoqoriqo“, kad papasakotumėte visam pasauliui, kad šis asmuo jau nebėra laisvas. Žmonės, ieškantys jūsų partnerio, apsistos ties nurodytu puslapiu, kuriame pateiksite informaciją apie savo mylimąjį (-ąją). Tai atbaidys daugelį varžovų. Jeigu jūsų santykiai tampa rimti, o jūs norite sužinoti daugiau apie mylimo žmogaus tikrąjį būdą ir elgesį, galite pasinaudoti „Qoqoriqo“, kad susisiektumėte su jo buvusia antrąja puse“, – apie programos galimybes pasakoja įkūrėjas.

„Qoqoriqo“ programa yra nemokama. Vartotojas gali ieškoti neribotai ir nemokamai prieiti prie faktų apie savo vaikiną ar merginą tikrinimo forumo. Tie vartotojai, kurie nori prieiti prie forumų kitų žmonių, tokių kaip jų kaimynai, turėtų užsisakyti prenumeratą, kurios kaina prasideda nuo 6 JAV dolerių per mėnesį. Taip pat yra viena galinga funkcija žmonėms, kurie nori pasislėpti nuo smalsių akių. Jie gali savo kontaktinę informaciją padaryti nematomą už 99 JAV dolerius per metus. „Qoqoriqo“ dabar yra prieinama 3 kalbomis ir pateiks daugiau vietinių versijų artimiausiomis savaitėmis.

Ši programa sukels audrą kai kuriuose miesteliuose ir šeimose. Kai kurie skeptiškai nusiteikę žmonės teigia, kad „Qoqoriqo“ programa sunaikins ryšius. Į šį teiginį M. Koutoninas atsako: „Argi apgaudinėjimas nėra būdas sunaikinti santykius? Žinoma, „Qoqoriqo“ yra labai oportunistinė programa, tačiau yra didžiulis tokios rūšies programos poreikis, patikėkite manimi.“

Apklausa*

Ką esate darę bandydami sučiupti svetimautoją?

Tikrinau banko kortelės išrašus 14 %

Tikrinau el.pašto dėžutę 14 %

Slapta klausiausi partnerio telefono pokalbio 12 %

Tikrinau balso pranešimus mobiliajame telefone 11 %

Sekiau savo partnerį 6 %

Samdžiausi privatų detektyvą 1 %

Ar kada nors buvote neištikimi savo partneriui?

Moterys

Taip 12 %

Ne 10 %

Būčiau, jeigu žinočiau, kad nebūsiu pagauta 12 %

Vyrai

Taip 28 %

Ne 27 %

Būčiau, jeigu žinočiau, kad nebūsiu pagautas 30 %

Ar atleistumėte neištikimybę?

Moterys

Taip 48 %

Ne 41 %

Nežinau 11 %

Vyrai

Taip 53 %

Ne 37 %

Nežinau 9 %

*žurnalo New York duomenys

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.