...

„Practica Capital“ investuoja 200 tūkst. eurų į išmaniųjų stalų gamintoją, startuolį „TableAir“

Verslas

2015.09.14

Autorius: BZN start

Temos: .

„Practica Capital“ investuoja 200 tūkst. eurų į išmaniųjų stalų gamintoją, startuolį „TableAir“

„Practica Capital“ investuoja 200 tūkst. eurų į išmaniųjų stalų gamintoją, startuolį „TableAir“. Asmeninio archyvo nuotr.

„Practica Capital“ administruojami rizikos kapitalo fondas „Practica Seed Capital“ pasirašė 200 tūkst. eurų vertės investiciją į „TableAir“ UAB, kompaniją gaminančią išmaniuosius, ergonomiškus stalus.

Vidutinis ofiso darbuotojas per metus praleidžia 2100 valandų sedėdamas prie stalo ir jau seniai įrodyta, stovimų stalų nauda. Tačiau, remiantis pasauline statistika, net 80% stovimų stalų nenaudojami reguliariai ir įmonių investicijos į darbuotojų sveikatą, gerbūvį ir produktyvumą tokia forma nepasiekia tikslo. Stalai iki šiol nebuvo matomi kaip darbo organizavimo funkciją atliekantis įrenginys, jie yra šalia, tačiau apie juos niekada nebuvo galvojama kaip apie svarbią produktyvumo dalį.

TableAir komanda pasiūlydama inovatyvias sąsajas pakeitė stovimo stalo valdymą ir rinkai pasiūlė “engaging” stalą, kuris tuo pat metu yra lyg dizainerio etiketė ofisui.

“Pasinaudoję „Practica Capital“ investicija ir „Startup.lt“ siūlomimis rekomendacijomis pavertėme megėjiškai sukurtą įrenginį į visus inžinerinius aspektus bei sertifikatus atitinkantį produktą kuris diktuoja naujausias ofisų tendencijas“

L. Lukoševičius

Table Air yra sulaukęs tarptautinės žiniasklaidos dėmesio ir buvo aprašomas tarptautiniuose portaluose kaip Wired, Slate, New York Times.

Sujungus savo išmanųjį telefoną su stalu, TableAir varotojams leidžia nusistatyti norimus stovėjimo ir sėdėjimo laiko intervalus ir stalas automatiškai keičia aukštį, kai stovėjimo ar sėdėjimo ciklas baigiasi. Jei nenorite naudoti telefono, nustatyti stalo aukštį galite virš jo iškėlę ranką, stalas jaučia atstumą ir pakelia jį į norimą aukštį.

Šiuo metu įmonė vykdo intensyvią R&D veiklą ir parduoda savo gaminius visame pasaulyje. Artimiausiu metu įmonė planuoja pristatyti rinkai atnaujintą TableAir modelį, naujausias ofisų tendencijas diktuojantį gaminį. Taip pat vystomos derybos su prekybos tinklais JAV.

“Pasinaudoję „Practica Capital“ investicija ir „Startup.lt“ siūlomimis rekomendacijomis pavertėme megėjiškai sukurtą įrenginį į visus inžinerinius aspektus bei sertifikatus atitinkantį produktą kuris diktuoja naujausias ofisų tendencijas“, – teigė UAB „TableAir“ direktorius bei vienas iš įkūrėjų Lukas Lukoševičius.

TableAir kūrėjai taip pat ruošiasi didžiausiai baldų dizaino parodai 100%DESIGN vyksiančiai Rugsėjo 23-26 dienomis Londone. “nekantraujame pristatyti TableAir didžiausiems pasaulyje baldų importuotojams” – savo tikslų neslėpė Lukas Lukoševičius.

Apie „TableAir“ UAB:

TableAir UAB yra inovatyvius ir ergonomiškus ofiso sprendimus kurianti įmonė. Komandos branduolį sudaro specialistai iš elektroninės inžinerijos, mechanikos ir vartotojų sąsajų kūrimo sričių. Komandos tikslas pagamintį geriausią stalą pasaulyje ir kurti vizualiai patrauklius sprendimus, kurie skatina sveiką gyvenseną, ir skleidžia Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Direktorius Lukas Lukoševičius ėmėsi kurti TableAir grįžęs iš Londono, kur dirbo prie vartotojų sąsajų kūrimo vienam didžiausių pasaulyje bankui JPMorgan. Daugiau informacijos rasite čia.

Apie „Practica Capital“:

„Practica Capital“ yra rizikos kapitalo įmonė, įsteigta 2011 m. investavimo profesionalų ir savo verslus pardavusių verslininkų. Fondai investuoja į ankstyvos ir vėlesnės augimo stadijos smulkų ir vidutinį verslą Lietuvoje, prioritetą teikdami inovatyvioms ir augimo potencialą turinčioms įmonėms. Practica Capital įsteigtas pagal Europos Investicijų Fondo bei Ūkio ir Finansų ministerijų administruojamą JEREMIE iniciatyvą, kuri finansuojama ES Struktūrinių Fondų lėšomis pagal Lietuvos 2007-2013 m. Practica Capital taip pat valdo verslo akceleratorių „Startup.lt“, kuris padeda verslo idėjoms tapti plėtros galimybių turinčiais verslais. Iki 2015 m. kovo pabaigos „Practica Capital“ pasirašė 38 investavimo sandorius už 12.8 mln. eurų į 31 portfelio įmonę. Daugiau informacijos http://practica.lt ir http://startup.lt.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.