...

Plėtrai Lietuvoje ir Lenkijoje pritraukė 160 tūkst. eurų

Verslas

2021.11.15

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

Plėtrai Lietuvoje ir Lenkijoje pritraukė 160 tūkst. eurų

Startuolio komanda Asmeninio albumo nuotr.

Lietuviškoje rinkoje gerai žinomas startuolis „Discontract“ sulaukė „CoInvest Capital“ ir kitų privačių investuotojų susidomėjimo. Kompanijos plėtrai Lietuvoje ir Lenkijoje surinkta 160 tūkst. eurų. Tai antroji tokios reikšmės investicija į startuolį. Pirmaisiais veiklos metais įmonė pritraukė dar 300 tūkst. eurų. 

Numatytas naujas produktas

Sulaukę rimtos investicijos, startuolio kūrėjai atskleidžia, kad planuoja į rinką paleisti naują produktą – „Discontract Business Central“. Jis bus skirtas fizinėms ir e. parduotuvėms, nekilnojamojo turto savininkams, būsto administratoriams, draudimo paslaugų teikėjams ir daugiabučių namų bendrijoms. 

„Naujas produktas įmonėms ir jų klientams suteiks galimybę patogiai užsisakyti elektros, santechnikos, įrenginių montavimo, valymo, gedimų diagnostikos ir šalinimo, garantinio grąžinimo ir kitas paslaugas. Mūsų verslo modelis yra unikalus ne tik Europoje, bet ir už jos ribų“, – sako Gediminas Jankus, „Discontract“ įkūrėjas ir vadovas.

Startuolio sukurtas produktas suteiks galimybę potencialiems vartotojams lengvai prisijungti prie savo įmonės paskyros ir sukurti užsakymus sau arba savo klientams. 

Sėkmę lemia inovatyvus požiūris

„Discontract“ vadovas pripažįsta, kad savo veikloje nuolat siekia taikyti naujoves ir įžvelgti vartotojams svarbias sritis. Pavyzdžiui, naujasis produktas suteiks galimybę e. parduotuvėms integruoti API (angl. Application Programming Interface).

„Vartotojui reikės tik spustelti vieną mygtuką ir pasirinkti sau tinkamą datą bei laiką. Sistema iškart automatiškai parinks paslaugos teikėją. Verslo klientai gali užsisakyti įvairių paslaugų iš geriausiai įvertintų paslaugų teikėjų. Verslui skirta sistema leidžia vartotojams stebėti užsakymus realiuoju laiku, o „Discontract“ klientų aptarnavimo skyrius teikia atsakymus į klientų klausimus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę“, – akcentuoja pašnekovas.

Kad startuolio siūlomos idėjos pasiteisina, rodo gausus vartotojų sąrašas. Tarp įmonės klientų yra tokių žinomų vardų kaip „Topo centras“, „Compensa Vienna Insurance Group“, „Ekoliumenas“, „Prenta“, „Valantis“, „Naujininkų ūkis“ ir kt. 

20 tūkst. vartotojų 

Šiuo metu startuolio „Discontract“ programėlė pasiekiama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje), tačiau ir kaimyninėje Lenkijoje. Naudotis „Discontract“ paslaugomis lenkai gali Varšuvoje. 

Programėlėje vartotojai gali rasti skirtingų sričių meistrų, specialistų ir nesunkiai užsisakyti jų paslaugas. Kiek anksčiau portalui „bzn start“ startuolio įkūrėjai yra minėję, kad vartotojų pasitikėjimą pavyko pelnyti skaidrumu ir patogumu. Praėjus metams, G. Jankus tai patvirtina, pateikdamas ir konkrečius skaičius. 

„Platforma sukurta taip, kad būtų paprasta užsisakyti paslaugas per mobiliąją programėlę ar tinklalapį. Turime per 18,5 tūkst. paslaugų ieškotojų bei daugiau kaip 500 paslaugų teikėjų. Patikriname kiekvieno paslaugų teikėjo tapatybę, veikia patogi atsiskaitymo ir darbo laiko parinkimo sistema. Svarbu paminėti ir tai, kad teikiamos paslaugos yra apdraustos civilinės atsakomybės draudimu už 1 mln. eurų“, – sako „Discontract“ įkūrėjas ir vadovas G. Jankus.

2019 m. pabaigoje įkurto startuolio augimas nuoseklus ir stebinantis. Įmonė stabiliai auga po 16 proc. kas mėnesį, o po karantino laikotarpio, išleidę į rinką verslo klientams skirtą paslaugų paketą, pasiekė 35 proc. mėnesio pajamų augimą.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.