...

Pirmą kartą Lietuvoje – jauno verslo enciklopedija!

Verslas

2013.10.04

Autorius: bzn start

Temos: .

Pirmą kartą Lietuvoje – jauno verslo enciklopedija!

Pirmą kartą Lietuvoje – jauno verslo enciklopedija! BFL/Tomo Urbelionio nuotr.

Jauno verslo leidinys „BZN start“ kartu su partneriais pradėjo naują socialinį projektą – PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje 2013 m. gruodžio mėnesį bus išleista jauno verslo enciklopedija „STARTUP WIKI 2013“ bei organizuojami išradingiausių „startupų“ apdovanojimai.

Į enciklopediją ir apdovanojimus gali pretenduoti jaunos (pradedančios), išradingos įmonės ar asmenys, asmenų, įmonių grupės, sukūrusios „startupą“ (atskirą projektą), kuris rinkoje veikia ne ilgiau kaip TREJUS metus. Kandidatų idėjos turi būti originalios ir išskirtinės. Tereikia užpildyti paraišką adresu https://bznstart.lt/startup

Leidinys bus išleistas lietuvių ir anglų kalbomis. Jame bus pristatyti Lietuvoje sukurti „startupai“, kokią jie problemą sprendžia ir ko ieško: investicijų, komandos nario ar partnerio. Taip pat bus galima rasti informaciją, kokių investicijų yra gavęs „startupas“, kokiame akceleratoriuje ar mokslo parke yra plėtojamas, kokios yra „startupų“ bendruomenės bei kokie verslumo skatinimo projektai įgyvendinami.

Enciklopedijoje „STARTUP WIKI 2013“ bus pristatyti visi Lietuvoje veikiantys rizikos kapitalo ir verslo angelų fondai, akceleratoriai, mokslo parkai, valstybės parama jaunam verslui, verslumo skatinimo projektai.

„Tai bus gera platforma tapti žinomiems, pristatyti savo idėją plačiai ir sužinoti, koks Lietuvoje sukurtas jaunas verslas yra IŠRADINGAS!“ – su dideliu entuziazmu pabrėžė šio projekto iniciatorė „BZN start“ įkūrėja Živilė Glaveckaitė.

2013 m. „BZN start“ rengiamų apdovanojimų „Išradingiausi Lietuvoje sukurti „startupai“ tikslas – įvertinti ir paskatinti jaunas, iniciatyvias, kūrybingas, drąsias ir iššūkius pasitinkančias įmones.

„Labai svarbu, kad visi prisidėtume prie šio projekto, nes tik veikdami kartu galime padaryti, kad ši jauno verslo enciklopedija atsirastų ir PIRMĄ KARTĄ visa informacija būtų surinkta VIENOJE vietoje. Planuojame, kad projektas bus tęstinis ir kiekvienais metais rengiamas kartu su partneriais“, – sakė projekto iniciatorė Ž. Glaveckaitė.

Projektą padeda įgyvendinti AB „Swedbank“, AB „Lietuvos draudimas“, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas, naujienų portalas „Delfi“, Mykolo Romerio universitetas, „Info TV“ ir Žinių radijas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.