...

Naujam startuoliui „Trafi“ – 1,5 mln. litų injekcija plėtrai į užsienį

Verslas

2013.10.03

Autorius: bzn start

Temos: .

Naujam startuoliui „Trafi“ – 1,5 mln. litų injekcija plėtrai į užsienį

Martynas Gudonavičius (iš kairės), Algimantas Krasauskas, Mantas Vizbaras, Jurgis Pašukonis Asmeninio albumo nuotr.

Bendrovė „Trafi“, valdanti vieną didžiausių eismo tvarkaraščių paieškos sistemų Lietuvoje „Maršrutai.lt“, iš rizikos kapitalo fondo „Practica Capital“ gavo 1,5 mln. litų investiciją verslo plėtrai į užsienio rinkas.

„Trafi“ – tai informacinė kelionių planavimo sistema, vienijanti visas viešojo transporto rūšis, taksi, keliones dviračiu bei pėsčiomis. Sistema analizuoja realaus laiko situaciją mieste ir parenka patį patogiausią maršrutą iš taško A į tašką B.

Ambicingi planai: milijonas vartotojų

„Trafi“ įkūrėjai Martynas Gudonavičius (25 m.), Mantas Vizbaras (30 m.), Algimantas Krasauskas (28 m.) ir dr. Jurgis Pašukonis (30 m.) neslepia ambicingų planų ir per artimiausius metus ketina pritraukti pirmąjį milijoną vartotojų.

Ši investicija leis „Trafi“ atsinaujinti iš pagrindų ir tapti ne tik greičiausio maršruto paieškos sistema, bet ir pateikti alternatyvių keliavimo variantų dviračiu, pėsčiomis ar taksi automobiliu Lietuvoje bei užsienio šalyse.

„Sulaukus „Practica Capital“ pagalbos mūsų verslas įgyja naujų formų ir įgauna žymiai didesnį plėtros pagreitį. Artimiausiu metu savo paslaugas ketiname pristatyti didžiuosiuose pasaulio miestuose, kur tokio tipo programėlių paklausa yra itin didelė. Lietuvos vartotojai naujausias „Trafi“ funkcijas galės išbandyti pirmieji“, ‒ teigia vienas „Trafi“ įkūrėjų ir vadovas M. Gudonavičius.

„Tai vienas kokybiškiausių elektroninių projektų Lietuvoje ir neabejotinas savo srities lyderis. Matome svarbiausius augimui būtinus elementus: profesionalią, užsidegusią komandą ir milijonų vartotojų potencialą turintį globalų produktą“, ‒ sakė P. Mičiūnas, vienas „Practica Capital“ įkūrėjų.

Investicijų paieška – per asmeninius ryšius

Paklaustas, kaip pasisekė pritraukti investicijų, M. Gudonavičius neslėpė: „Nuo investicijos pradžios iki sutarties pasirašymo užtrukome apie pusmetį. Investuotojų ieškojome per asmeninius ryšius, „Linkedin“, tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėje Karalystėje. Susitikimų buvo ne itin daug, nes pačioje paieškų pradžioje susitikome su „Practica Capital“ ir nuo pirmo susitikimo uzsimezgė bendradarbiavimas. Galiausiai pasirašėme sutartį.“

Lietuvoje „Trafi“ valdo vieną didžiausių tokio pobūdžio sistemų „Maršrutai.lt“, kuria per mėnesį naudojasi daugiau nei 250 000 unikalių vartotojų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.