...

„Marks & Spencer“ investuoja į startuolį iš Lietuvos

Verslas

2019.05.20

Autorius: BZN start

Temos: , .

„Marks & Spencer“ investuoja į startuolį iš Lietuvos

Arūnas Matačius Iš asmeninio albumo

Geriausias 2018-ųjų Lietuvos startuolis „Rocketo“, dalyvaudamas „Founders Factory“ akseleratoriaus programoje užsitikrino vieno stambiausių Didžiosios Britanijos prekybos tinklų – „Marks & Spencer“ bendradarbiavimą ir investiciją.

„M&S” pirmą kartą investuoja į greito apyvartumo prekių kategorijos (FMCG) produkcijos gamintojus, įsigydama nedidelę dalį (7 proc.) startuolio „Rocketo“, gaminančio organinį, neapdorotą, dehidratuotą, ekologišką šunų maistą, akcijų.

„M&S“ ir „Rocketo“ taip pat sutarė dėl bendradarbiavimo tiekiant „Rocketo“ šunų maistą ir skanėstus į „M&S“ parduotuvės. Pirmoji partija parduotuvių lentynose pasirodys jau liepos antroje pusėje.

 

„Mums patinka „Rocketo“ strategija bei vizija, kuri iš esmės keičia suvokimą kaip reikia sveikai ir tvariai gyventi su naminiais gyvūnais.” Daniel Himsworth

 

Pasak „Founders Factory“ atstovės, „Founders Factory“ ir „M&S” bendrai vystoma mažmeninės prekybos skatinimo programa ir fondas buvo įkurti praėjusią vasarą, į kurią M&S investavo „vienkartine milijonine“ investicija į fondą.

Lietuvių prekės ženklas „Rocketo“ vysto subalansuotos mitybos koncepciją, siekdami padėdi šunims tapti sveikesniais. „Rocketo“ gamina ekologišką, švelniai ir ilgai džiovintą maistą, turintį minimalų angliavandenių kiekį.

„Rocketo“ šunų maisto gamyba – tvari ir išlaikanti ekologinę pusiausvyrą – gamybos procesas nekenkia aplinkai, naudojant 100 proc. atsinaujinančios energijos šaltinius (saulės energiją), o pervežant užima nuo trijų iki keturių kartų mažiau vietos nei šviežias maistas.

Daniel Himsworth, „M&S“ ir „Founders Factory“ bendradarbiavimo programos vadovas, teigia: „Mes remiame naujus, inovatyvius startuolius, ir mums patinka „Rocketo“ strategija bei vizija, kuri iš esmės keičia suvokimą kaip reikia sveikai ir tvariai gyventi su naminiais gyvūnais.

Arūnas Matačius, „Rocketo“ steigėjas ir vadovas, teigia, kad „M&S“ ir „Founders Factory“ tikėjimas bei parama yra puikus „Rocketo“ misijos ir vizijos patvirtinimas.

„Bendradarbiujant su „M&S“ ir „Founders Factory“, mokantis ir perimant geriausias praktikas bei išnaudojant augimo galimybes, ateityje neabejotinai įgalins „Rocketo“ plėtrą Didžiojoje Britanijoje ir žengiant į kitas Europos rinkas, sukuriant laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą šunims ir jų šeimininkams“, – sako „Rocketo“ įkūrėjas.

„Founders Factory“ 2018-ais pripažintas geriausiu Europos akseleratoriumi buvo įkurtas 2015 m. žinomų verslininkų Brent Hoberman ir Hendry Lane Fox, siekdami atrasti ir plėtoti technologijų ir naujų verslų įmones. „Founders Factory“ pritraukė ir tokių gigantų kaip „M&S”, “L’Oreal”, „Aviva“ investicijas, dėmesį bei bendradarbiavimą vystant ateities prekės ženklus.

„M&S“ vykdantysis direktorius Steve Rowe, apie bendradarbiavimą su „Founders Factory“ teigė, kad susiejant „M&S” su „Founders Factory“ kaip išskirtiniu mažmeninės prekybos partneriu suteikė prieigą prie pasaulinio startuolių bei inovatyvių verslininkų tinklo, kurie įgalintų visiškai kitaip mąstytį ir kvestionuoti „M&S” darbo metodus, įmonei svarbių transformacijų metu prisitaikant prie sparčiai besikeičiančių šiuolaikinių sąlygų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.