...

Lietuvių „startup‘ams“ – galimybė prisistatyti 100 mlrd. litų investicijoms

Verslas

2013.10.11

Autorius: bzn start

Temos: .

Lietuvių „startup‘ams“ – galimybė prisistatyti 100 mlrd. litų investicijoms

Lietuvių „startup‘ams“ – galimybė prisistatyti 100 mlrd. litų investicijoms Organizatorių/bzn start fotomontažas nuotr.

Lapkričio 13 – 14 dienomis Helsinkyje (Suomija) vyks didžiausia Šiaurės Europoje „startup‘ų“ konferencija „Slush“. Joje daugiau nei 500 investuotojų ieškos naujų verslo idėjų iš Baltijos valstybių, Skandinavijos ir Rusijos. Bendra šių investuotojų rizikos kapitalo vertė – 100 milijardų litų.

Pagrindinės šių metų „Slush“ temos yra IT technologijos verslui, saugumas internete, žaidimai, sveikata ir švariosios technologijos (atliekų perdirbimas, atsinaujinanti energetika ir kita). Konferencija turėtų pritraukti 5 000 dalyvių, 1000 kompanijų, daugiau nei 300 tarptautinės žiniasklaidos atstovų ir daugiau nei 500 aukščiausios klasės investuotojų, tarp kurių sėkmės istorijų yra „Facebook“, „Spotify“, „Supercell“, „Dropbox“, „Etsy“, „SoundCloud“, „ASOS“ ir daug kitų.

Konferencijos pranešėjų sąraše yra Estijos prezidentas Toomas Hendrik Ilves, buvęs „Nokia“ generalinis direktorius Jorma Ollila, vienas „Skype“ įkūrėjų Nicklas Zennström, taip pat Šiaurės Europos regione sėkmingiausių naujų verslo idėjų steigėjų atstovai: „Supercell“, „iZettle“, „TransferWise“, „DealDash“, „GrandCru“, „GetJar“ ir daugiau.

„Startup‘ai“ gali registruotis iki spalio 15 d., po to bus pradėta jiems tinkamų investuotojų paieška. Tuo tarpu investuotojai gaus informaciją apie kompanijas dalyvaujančias „Slush“. Organizatorių tikslas – konferencijos metu surengti iki 3 000 iš anksto numatytų susitikimų konferencijos metu. Be to, kompanijos savo veiklą ir idėjas galės pristatyti organizatorių paruoštuose stenduose.

Praėjusiais metais „Slush“ pritraukė per 50 rizikos kapitalo bendrovių, 300 investuotojų, 600 naujų verslo idėjų ir 100 mlrd. vertės rizikos kapitalo.

Apie konferenciją „Slush“:

„Slush“ konferencija suburia naujų verslo idėjų šalininkus, kurių pagyvėjimas yra apėmęs visą Šiaurės Europą. Konferencija yra organizuojama savanorių ir per dvejus pastaruosius metus išaugo į vieną didžiausių naujų verslo idėjų ir investuotojų renginį Europoje, kuriame dalyvauja pasaulyje žinomi įkūrėjai, investuotojai ir žiniasklaidos atstovai.

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.slush.fi

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.