...

Lietuvių startuolis peržengė milijono vartotojų ribą

Verslas

2019.03.22

Autorius: BZN start

Temos: , , , .

Lietuvių startuolis peržengė milijono vartotojų ribą

Daumantas Dvilinskas. Asmeninio albumo nuotr.

Viena sparčiausiai pasaulyje augančių tarptautinių perlaidų kompanijų „TransferGo“ pasiekė svarbią ribą – pritraukė daugiau nei 1 mln. klientų. Simbolinis vartotojų skaičius pasiektas kovo antroje pusėje, taip pažymint itin greitą bendrovės plėtrą. Prie lietuvių įkurtos finansinių technologijų platformos kasdien prisijungia apie 2000 naujų klientų, o kai kuriose šalyse vartotojų skaičius auga geometrine progresija.

„Mūsų verslas yra orientuotas į galutinį klientą – tai pagrindinė priežastis, leidžianti mums taip sparčiai augti. Užtikriname, jog mūsų produktas visada būtų atnaujintas ir lokalizuotas svarbiausioms rinkoms, o klientai gautų maksimaliai kokybiškas paslaugas už mažiausią kainą arba nemokamai. Taip pat nuolat stipriname savo klientų aptarnavimo komandą tam, kad kuo daugiau žmonių galėtų konsultuotis savo gimtąja kalba. Tai bendrovei ir jos buriamai bendruomenei svarbi riba, tačiau sustoti neketiname ir augimo tempą planuojame dar didinti“, – sako „TransferGo“ vadovas ir vienas įkūrėjų Daumantas Dvilinskas.

Greitomis tarptautinėmis „TransferGo“ perlaidomis klientai naudojasi 47 pasaulio valstybėse. Pastaruoju metu didžiausia plėtra ir augimas pastebimas Ukrainoje. Šioje šalyje bei kitose Rytų Europos valstybėse, Lenkijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje, greitų tarptautinių perlaidų bendrovės veiklos plėtra vykdoma aktyviausiai. Planuojama, kad 2019 m. bendrovės klientų skaičius išaugs dvigubai.

Be investicijų esamose rinkose, „TransferGo“ vykdo aktyvią plėtrą į naujus regionus tiek Europoje, tiek už žemyno ribų. Turkija – naujausia ir šiuo metu sparčiausiai auganti įmonės rinka, kurioje klientų skaičius kiekvieną mėnesį padidėja 100 procentų.

Vieno sėkmingiausių visų laikų lietuvių fintech startuolių apimtys pastaraisiais metais dvigubėdavo, o 2018 m. „TransferGo“ buvo nominuotas greičiausiai augančio startuolio kategorijoje svarbiuose „Europas“ ir „TechCrunch“ apdovanojimuose. Pastaraisiais metais bendrovė užsienio žiniasklaidoje nuolat patenka į perspektyviausių finansinių technologijų įmonių sąrašus. Nuolat auganti įmonė plečia ir darbuotojų ratą. Šiuo metu „TransferGo“ biuruose Berlyne, Londone, Varšuvoje ir Vilniuje dirba apie 120 žmonių, tačiau dėl sparčios plėtros šis skaičius pastoviai auga.

Įmonė praėjusiais metais sulaukė didelio investuotojų pasitikėjimo: 2018-ųjų pabaigoje buvo baigtas B serijos investicijų pritraukimo etapas, per kurį „TransferGo“ sulaukė 17,5 mln. JAV dolerių injekcijos. Iš viso bendrovė per šešerius veiklos metus yra sulaukusi beveik 40 mln. dolerių investicijų. Lietuvoje veiklą pradėjusi įmonė sugebėjo pasiekti didžiausią Europoje perlaidų greitį – visame senajame žemyne pinigai gavėją gali pasiekti per 30 minučių.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.