...

Lietuvių įrankis “Tipi “ pritraukė 350 tūkst eur investiciją

Verslas

2018.03.15

Autorius: BZN start

Temos: , , .

Lietuvių įrankis “Tipi “ pritraukė 350 tūkst eur investiciją

Aurelija Urbonavičiūtė, Rokas Tamošiūnas, Audrius Milukas. Asmeninio albumo nuotr.

Praeitų metų sausį veiklą pradėjęs lietuvių startuolis „Tipi“ džiaugiasi antrąja investicija. Į komandoms skirtą informacijos organizavimo ir komunikavimo IT sprendimą plėtojančią bendrovę investavo neseniai veiklą Vilniuje pradėjęs rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ bei investuotojai iš Silicio slėnio.

Pasak fondo „Open Circle Capital“ vadovo Audriaus Miluko, drauge į startuolį investavo Silicio slėnyje veikiantis fondas „Sway Ventures“ bei grupė patyrusių privačių investuotojų iš JAV, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Lietuvos ir Singapūro.

„Tai, kad į „Tipi“ investuojame drauge su tarptautiniais partneriais, startuoliui padės lengviau žengti į tarptautines rinkas, greičiau pelnyti organizacijų pasitikėjimą bei naudotis milžiniška žinių ir patirties baze, kurią gali pasiūlyti solidus investuotojų būrys iš skirtingų valstybių“, – aiškino A. Milukas.

Iš viso „Tipi“ gaus beveik 350 tūkst. eurų injekciją. Ji bus skirta tolesniam startuolio IT platformos tobulinimui ir leis sparčiau vykdyti plėtrą.

Sudomino ankstesnės patirtys

Pasiteiravus šio investicinio sandorio procesu besurūpinančio „Open Circle Capital“ partnerio Roko Tamošiūno, kodėl buvo nutarta investuoti į „Tipi“, šis tikino, kad rizikos kapitalo fondą bei kitus investuotojus pirmiausia sudomino patyrusi startuolio komanda.

 

„Tikime, kad „Tipi“ netrukus padės komandoms visame pasaulyje dalytis savo žiniomis ir efektyviai bendradarbiauti, o ateityje taps vienu iš lietuviškų startuolių sėkmės pavyzdžių.“

R. Tamošiūnas.

 

„Jie turi tarptautinės patirties ir jau anksčiau sėkmingai dirbo kartu. Tokie dalykai yra ypač svarbūs ir į juos dėmesį atkreipiame pirmiausia. Be to, nors „Tipi“ yra dar ankstyvos stadijos, šį įrankį jau žino ir juo naudojasi bendrovės bei viešosios įstaigos net keliose šalyse. Šis pasiekimas taip pat padėjo priimti teigiamą sprendimą“, – dėstė R. Tamošiūnas.

Pasak jo, „Tipi“ gali būti lankstesnis ir patrauklesnis nei rinkoje jau esantys konkurentai, todėl startuolis turi visas galimybes sparčiai augti.

„Tikime, kad „Tipi“ netrukus padės komandoms visame pasaulyje dalytis savo žiniomis ir efektyviai bendradarbiauti, o ateityje taps vienu iš lietuviškų startuolių sėkmės pavyzdžių“, – sakė „Open Circle Capital“ partneris.

Funkcionalus įrankis

Paprašyta paaiškinti „Tipi“ privalumus ir išskirtinius bruožus, startuolio įkūrėja ir vadovė Aurelija Urbonavičiūtė teigė, kad rinkoje egzistuoja vos keli komandų žinių bei informacijos organizavimo ir dalijimosi sprendimai. Dauguma – sudėtingi, todėl jais gali naudotis tik daugiau techninių žinių turintys asmenys.

Anot pašnekovės, „Tipi“ yra labai paprastas ir intuityvus įrankis, kuriuo galima pradėti naudotis vos per kelias minutes, o teikiamą platformos vertę pajunta tiek mažos, tiek didesnės komandos.

„Darbuotojų žinios ir vadinamasis know-how yra didžiausias kiekvienos organizacijos turtas. Tačiau neretai jis lieka užfiksuotas tik asmeninėse el. pašto dėžutėse, susirašinėjimo programėlėse ar padrikuose failuose. Dažnai, išėjus darbuotojui, organizacija netenka visos vertingos patirties ir sukauptų žinių. „Tipi“ platforma įgalina darbuotojus lengvai ir paprastai sisteminti bei dalytis informacija, konkrečiomis žiniomis, dokumentais bei idėjomis, tad šios nedingsta, būna lengvai surandamos ir padeda į komandą lengviau įsilieti naujiems nariams“, – sakė A. Urbonavičiūtė.

„Tipi“ yra žinių ir informacijos organizavimo bei dalijimosi įrankis, skirtas modernioms komandoms. Jis padeda lengvai sisteminti organizacijos darbuotojų sukauptas žinias, dalytis patirtimi bei suvienija net geografiškai nutolusias komandas. Startuolį 2017 m. pradžioje įkūrė patyrusi tarptautinių IT komandų vadovė Aurelija Urbonavičiūtė. Šiuo metu platforma naudojasi šimtai smulkių bei vidutinio dydžio verslo bei viešojo sektoriaus organizacijų JAV, Kanadoje, Singapūre, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse.

Pripažinti užsienyje

Anot A. Urbonavičiūtės, „Tipi“ platforma naudojasi keli šimtai organizacijų JAV, Kanadoje, Singapūre ir Europos šalyse. Dėl papr

astumo, lengvo pritaikomumo prie individualių poreikių ir įpročių jį pasirinko įvairiausių sričių organizacijos: paslaugų, gamybos įmonės, reklamos agentūros, verslo asociacijos, švietimo įstaigos, ministerijos bei savivaldybės.

„Naudojant „Tipi“ platformą organizacijos tampa efektyvesnės, skaidresnės, o jų darbuotojai labiau patenkinti darbo procesu ir augančiu bendrumo jausmu. Net kai kolegos dirba nuotoliniu būdu“, – apibendrino A. Urbonavičiūtė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.