...

Lietuviai rinkai pristatė naują verslo modelį – maistomatų tinklą

Verslas

2023.11.16

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Lietuviai rinkai pristatė naują verslo modelį – maistomatų tinklą

Martynas Lunys // Įmonės archyvo nuotr.

Internetu maisto produktus užsakantys vartotojai galės rinktis naują jų atsiėmimo būdą. Lietuvos rinkoje pristatoma naujiena – internetu užsakytoms temperatūrai jautrioms prekėms atsiimti skirtas maistomatų tinklas „ShareFreeze“. Pirmieji 8 maistomatai, palaikantys skirtingas temperatūras, pradeda veikti Vilniuje prie populiarių prekybos centrų ir kitose vartotojams patogiose lokacijose.

„ShareFreeze“ maistomatų tinklas veiks kaip paslauga, kurią galės rinktis prekybininkai, norintys savo klientams suteikti galimybę patogiau atsiimti užsakytas prekes. Internetu prekybą vykdančios įmonės, smulkių verslų savininkai ar ūkininkai maistomatus vartotojams galės pasiūlyti kaip vieną iš prekių atsiėmimo būdų. 

„Iki šiol Lietuvoje ir kitose Europos šalyse egzistavo tik konkrečių prekybininkų maistomatai, kuriuose vartotojai gali atsiimti vieno tinklo parduotuvėse įsigytas prekes. „ShareFreeze“ veiks kaip maisto ir kitų įvairių prekių atsiėmimo platforma, kuria gali naudotis bet kuris daugiau lankstumo savo vartotojams norintis suteikti prekybininkas“, – sako bendrovės „ShareFreeze“ vadovas ir bendraįkūrėjas Martynas Lunys.

Panašus verslo modelis kaip ir paštomatų

Maistomatai veiks panašiu principu kaip neatsiejama e. prekybos dalimi jau tapę paštomatai, kuriais naudojasi daugelis Lietuvos gyventojų. Pagrindinis maistomatų išskirtinumas – jie turi tris skirtingus temperatūros režimus – šaldiklio, šaldytuvo ir kontroliuojamą aplinkos – todėl juose gali būti saugomi bet kokie maisto produktai ir kitos temperatūrai jautrios bei nejautrios prekės, pavyzdžiui, mėsos produktai, konditerijos gaminiai, vaistai ar gėlės. 

„Tokia paslauga yra aktuali maisto prekių parduotuvėms, savo produkciją tiekiantiems ūkininkams, konditerijos gamintojams, vaistinėms, kosmetika prekiaujančioms įmonėms, gėlių salonams ir kitiems prekybininkams. Kai paslaugos poreikis didės, maistomatų tinklą planuojame plėsti ir veiklą vykdyti ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Be to, kadangi maistomatų kaip paslaugos koncepcija yra unikali ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, turime ambicijų ateityje plėtrą vykdyti ir už mūsų šalies ribų“, – sako M. Lunys.

Sieks būti patogiose vartotojui lokacijose

Pirmieji „ShareFreeze“ maistomatai Vilniuje įrengti prie prekybos centrų „UNA“ ir „Nordika“, taip pat prie degalinių „Neste“ Pilaitėje, Savanorių pr., Subačiaus g., Laisvės pr., Ozo g. bei prie prekybos tinklo Ukmergės g. Renkantis maistomatų lokacijas atsižvelgta į tai, kad jie būtų patogiai pasiekiami skirtingose miesto dalyse gyvenantiems žmonėms, o į juos būtų patogu užsukti važiuojant iš darbo ar pasiėmus vaikus iš mokyklos. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.