...

„Kilo Health“ investuoja 500 tūkst. eur į „Pulsetto“

Verslas

2022.04.29

Autorius: bzn start

Temos: , , .

„Kilo Health“ investuoja 500 tūkst. eur į „Pulsetto“

Vitalijus Majorovas Asmeninio albumo nuotrauka

Per kelis raundus „Kilo Health“ investuos 500 tūkst. eur į tolesnį aparatinio prietaiso tobulinimą ir mobiliosios programėlės kūrimą. Tai ne pirmas kartas, kai „Kilo Health“ remia „Pulsetto“ – dar 2021 m. startuolis gavo 50 000 Eur investiciją.

„Su pirmąja 50 000 Eur investicija iš „Kilo Health“ vos per 3 mėnesius sukūrėme prototipą. Naujausia injekcija leis mums judėti dar sparčiau. Įsigysime daugiau įrangos ir pradėsime masinę šio prietaiso gamybą. Tuo pat metu kursime mobiliąją programėlę ir pradėsime ruoštis jos paleidimui dar šiais metais“, – sakė „Pulsetto“ generalinis direktorius ir įkūrėjas Vitalijus Majorovas.

Tikisi, kad produktas bus pristatytas gegužę

„Pulsetto“ sukūrė technologijų ir psichikos sveikatos ekspertai. Mums buvo aišku, kad praloštume, jei nepalaikytume jų vizijos. Negaliu sulaukti, kada pamatysiu, kas laukia Vitalijaus ir jo komandos”, – sakė „Kilo Health“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Tadas Burgaila.

„Pulsetto“ aparatinis prietaisas stimuliuoja klajoklinį nervą parasimpatinėje nervų sistemoje. Šis nervas valdo širdį, plaučius ir virškinimo sistemą. Jį stimuliuojant sulėtėja širdies ritmas ir skatinamas atsipalaidavimas.

„Kuriame prietaisą, kuris naudoja elektromagnetines bangas, kad lengvai ir saugiai suaktyvintų klajoklinį nervą. Vartotojas geriau pasijus vos per porą minučių. Klajoklinio nervo stimuliacija medicinoje naudojama nuo 1988 m., tačiau anksčiau tai buvo invazinė procedūra. Mūsų sprendimas leidžia suteikti naudą be būtinybės eiti į operacinę“, – sakė Majorovas.

Tai jau ne pirmas kartas, kai „Kilo Health“ per pastaruosius kelerius metus skyrė finansavimą skaitmeniniams sveikatos ir sveikatingumo projektams. 2021 m. „Kilo Health“ investavo daugiau nei 2 mln. eurų į sveikatos technologijų startuolius „Medical Score“, „Tyler Health“ ir „Revolab“.

Apie „Kilo Health“

Bendrovė „Kilo Health“ yra viena iš pirmaujančių skaitmeninės sveikatos ir sveikatingumo bendrovių, turinti daugiau nei 4 mln. klientų visame pasaulyje. Nuo 2022 m. ji yra antroji sparčiausiai auganti įmonė Europoje „FT 1000 reitinge“, antroji sparčiausiai auganti įmonė Vidurio Europoje „Deloitte Technology Fast 50“ sąraše ir populiariausias 2021 m. darbdavys portale „MeetFrank“.

Bendrovė „Kilo Health“ turi daugiau nei 15 inovatyvių skaitmeninių sveikatos produktų, daugiau nei 550 kolegų ir biurus 5 Europos miestuose. Bendrovė taip pat yra „DTx Alliance“, „Matter Community“ ir „HealthXL“ narė.

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.