...

„Eneba“ pradėjo savo augimą su 6,55 mln. eurų investicija

Verslas

2021.01.06

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: .

„Eneba“ pradėjo savo augimą su 6,55 mln. eurų investicija

Vienas sparčiausiai augančių žaidimų elektroninės prekybos startuolių „Eneba“ paskelbė apie sėkmingą A serijos finansavimo etapo pabaigą. Startuolio įkūrėjai Vytis Uogintas ir Žygimantas Mikšta atskleidžia, kad sugebėjo pritraukti 6,55 mln. eurų vertės investicijų. Investuotojai iš „Practica Capital“, „FJ Labs“ ir „InReach Ventures“ nusprendė paspartinti „Eneba“ augimą, suteikdami jai galimybę išsiplėsti į dar daugiau regionų visame pasaulyje.

Spartins plėtrą

Pasak „Eneba“ generalinio direktoriaus V. Uoginto, A serijos finansavimo raundas turėtų dar labiau padidinti pagreitį ir padėti startuoliui įsiskverbti į dar daugiau žaidimų rinkų, įskaitant tolesnę plėtrą Europoje ir JAV.

„Mūsų pradinės investicijos buvo didžiulė paspirtis ir per kiek daugiau nei metus mums pavyko gerokai padidinti savo veiklos apimtis. Dabar, padedami investuotojų, planuojame toliau plėsti savo galimybes ir įžengti su „Eneba“ į daugybę kitų pasaulio šalių“, – sako V. Uogintas.

Startuolis „Eneba“, įkurtas prieš dvejus metus, greitai peržengė savo šalies sienas ir sugebėjo sukaupti daugiau nei 26 mln. unikalių naudotojų, įsitvirtindamas kaip patikimas vaizdo žaidimų prekių ženklas didžiosiose Europos šalyse: Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Pandemija padėjo augti

„Eneba“ yra dar vienas startuolis, kurio veiklai pasaulinė pandemija nesutrukdė, o priešingai – padėjo išaugti. Pasak V. Uoginto, „Eneba“ komanda per COVID-19 pandemiją išaugo eksponentiškai, toks augimas tiesiogiai atspindėjo padidėjusį susidomėjimą skaitmeninėmis pramogomis.

„Šiais neapibrėžtais laikais į „Eneba“ ateidavo daug naujų vartotojų. Kad geriau atspindėtume paklausą, turėjome greitai išplėsti savo komandą. Dabar turime komandas, dirbančias iš Ispanijos, Prancūzijos, Lenkijos ir kitų Europos šalių. Ateinančiais mėnesiais taip pat planuojame padvigubinti žmonių skaičių“, – atvirauja verslininkas.

Pasak V. Uoginto, „Eneba“ yra patraukli potencialiems naujiems darbuotojams ne tik dėl greito augimo. Bendrovė dirba su keliais tarptautiniais verslais. Tai apima investuotojus, kelias tarptautines žaidimų leidybos įmones bei žinomus prekių ženklus, tokius kaip „Google“, „PayPal“, „Opera“ ir kiti.

Investuotojai mato potencialą

Visuotinis karantinas atskleidė, kad žmonės vis labiau linkę ieškoti skaitmeninių pramogų. Kompiuteriniai žaidimai – puiki išeitis, tad startuolio „Eneba“ potencialas atsiskleidė visu grožiu. Rizikos kapitalo fondo „Practica Capital“ partneris Donatas Keras pastebi, kad startuolis „Eneba“ patraukė dėmesį savo sutelktumu ir sparta.

„Mes džiaugiamės palaikydami Vytį ir Žygimantą. Mums padarė įspūdį jų sugebėjimas vykdyti darbus tokiu greičiu, kaip greitai auga jų įmonė, ir auginti neįtikėtiną produktą su unikaliu vertės pasiūlymu žaidėjams. Taip pat negalėjo būti ir geresnio laiko šiam startuoliui suspindėti. Džiaugiamės galėdami palaikyti dar vieną komandą iš Baltijos šalių, turinčią aiškų siekį lyderiauti savo sektoriuje visame pasaulyje“, – sako D. Keras.

„InReach Ventures“ įkūrėjas Roberto Bonanzinga taip pat negaili pagyrų: „Europoje mes turime tradiciją kurti sėkmingas įmones žaidimų erdvėje. Mes labai džiaugiamės atradę „Eneba“. Tai nutiko dėl mūsų dirbtinio intelekto, kai įmonė nebuvo dar gerai žinoma, tačiau jau atsidūrė mūsų radare. Mums padarė didžiulį įspūdį tai, ką įkūrėjai sugebėjo sukurti per tokį trumpą laiką.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.