...

Dar vienas inovatyvus nuolaidų startuolis pritraukė investicijų iš pasaulinio giganto

Verslas

2015.07.24

Autorius: BZN start

Temos: .

Dar vienas inovatyvus nuolaidų startuolis pritraukė investicijų iš pasaulinio giganto

„Dealoyal” startuolio vadovas - Gvidas Grinkas. Asmeninio archyvo nuotr.

Prie Lietuvoje kuriamos naujos kartos nuolaidų platformos „Dealoyal“ vystymo prisijungė vienas iš buvusių didžiausio pasaulyje grupinio apsipirkimo portalo „Groupon“ vadovų Michael Shim. Lankydamasis Lietuvoje investuotojas teigė, kad startuolis sukūrė inovatyvų rinkodaros sprendimą, itin naudingą smulkiam ir vidutiniam verslui.

„Lokalios rinkodaros Šventasis gralis visuomet buvo sujungti reklamą su fiziniais atsiskaitymais parduotuvėse ar biuruose. Lietuvių kuriamam „Dealoyal“ tai pavyko padaryti. Man be galo malonu prisijungti prie komandos pasidalinant savo patirtimi, kaip išauginti verslą ir tapti pasaulinio lygio kompanija”, – sakė buvęs „Groupon“ viceprezidentas.

 

„Labai džiaugiamės, kad mūsų portfelio kompanijai pavyko pritraukti tokio rango profesionalą kaip Michael”

I. Laurs

 

M. Shim startuoliui pataria produkto vystymo ir rinkodaros klausimais bei pristato „Dealoyal“ investuotojų bendruomenei Silicio slėnyje (JAV). Bendrovė planuoja savo veiklą už Lietuvos ribų išplėsti 2016-ųjų pradžioje.

Startuolis jau yra gavęs investiciją iš privataus rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“. „Labai džiaugiamės, kad mūsų portfelio kompanijai pavyko pritraukti tokio rango profesionalą kaip Michael. Dėl bendradarbiavimo plečiant kompaniją į JAV ir globaliai deramės ir su kitais žinomais verslininkais, tiek iš „Groupon“, tiek iš kitų garsių Silicio slėnio kompanijų”, – tvirtino „Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja Laurs.

Bendrovė veiklą Lietuvoje pradėjo prieš keletą mėnesių. „Dealoyal” šiuo metu testuojama su keliais pardavėjais, jau greitu metu pristatysime daugiau partnerių iš įvairių sričių. Po pirmųjų mėnesių matome, kad tiek pirkėjai, tiek pardavėjai su dideliu entuziazmu priėmė mūsų produktą. Pirkėjams suteikiame nepaprastą patogumą – tiesiog atsiskaitant mokėjimo kortele gauti nuolaidas iš visų mūsų partnerių. Jau visai netrukus vartotojui nebereikės grūsti į piniginę dešimčių skirtingų nuolaidų kortelių. Pardavėjams mūsų platforma patogi tuo, kad suteikiame galimybę nemokamai įsidiegti šiuolaikišką, “išmaniąją” nuolaidų ir lojalumo platformą. „Dealoyal“ padeda pritraukti naujų klientų ir efektyviai valdyti pasiūlymus esamiems bei lojaliems pirkėjams”, – apie startuolio veiklos pradžią pasakojo jo vadovas Gvidas Grinkas. Jis pateikė praktišką pavyzdį, kaip veikia platforma: vienas iš pirkėjų į „Dealoyal“ sąskaitą jau susigrąžino 79,29 EUR. Tokią premiją jis gavo restorane kortele apmokėjęs 264,29 EUR sąskaitą.

Teigiamai inovacijų atsiskaitymams mokėjimo kortelėmis kūrimą įvertino ir Lietuvos bankų asociacija. „Džiugu, kad Lietuvoje kuriamos ir įgyvendinamos tokios, atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis skatinančios ir dar vartotojams papildomą vertę teikiančios idėjos. Daugiau atsiskaitydami kortele prisidedame prie skaidrumo, grynųjų pinigų, kurių cirkuliacija, beje, valstybei daug kainuoja, naudojimo mažinimo. Be to, mokėjimo kortelė – saugus atsiskaitymo būdas“, – sakė Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Stasys Kropas.

Kaip veikia „Dealoyal“ galite pamatyti šiame vaizdo įraše

Apie „Dealoyal“

„Dealoyal“ leidžia vartotojui automatiškai gauti nuolaidas iš visų programoje dalyvaujančių pardavėjų, tiesiog atsiskaitant prijungta mokėjimo kortele. Bet kokios mokėjimo kortelės prijungimas prie programos užima vos 20 sekundžių atsisiuntus „Dealoyal“ programėlę arba užsiregistravus www.dealoyal.lt

„Dealoyal“ platforma sukurta bendradarbiaujant su didžiausia pasaulyje mokėjimų kortelių terminalų gamintoja „Verifone“.

Ekspertai

Ilja Laurs

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.