...

‏Pirmoji investicija į lietuvišką mados startuolį: virtualus asmeninis stilistas moterims

Verslas

2015.07.27

Autorius: BZN start

Temos: .

‏Pirmoji investicija į lietuvišką mados startuolį: virtualus asmeninis stilistas moterims

‏„Newstory“ vadovė - ‏Indrė Deksnytė. Asmeninio albumo nuotr.

„Practica Capital“ investavo 200 tūkst. eurų į naują mados platformą „Newstory“ (www.newstorylook.com), vystomą „Startup.lt“ akseleratoriuje. Tai yra pirmoji e-prekybos platforma savo inovatyviu algoritmu identifikuojanti moters figūros tipą ir atitinkamai parenkanti tinkamus drabužius bei derančius aksesuarus.

‏Newstory (www.newstorylook.com) – tai mados ir stiliaus platforma šiuolaikinei skubančiai moteriai, norinčiai visada ir visur atrodyti stilingai bei likti pastebėtai. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 40 prekių ženklų, kur 70% jų – italų kilmės dizaineriai.

“Moterys dažnai neturi nei laiko, nei galimybių šiais klausimais pasikonsultuoti su asmeniniais stilistais. Todėl visais šiais moterims rūpimais klausimais mūsų platformą koordinuojanti profesionali komanda ir stengiasi padėti, o virtualaus asmeninio stilisto pagalba nuo šiol yra nemokamai prieinama kiekvienai.”

I.Deksnytė

‏“Kiekvienos moters figūra yra skirtinga ir pasižyminti tam tikrais unikalumais. Kad visur ir visada atrodytume stilingos, mums reikia perprasti savo figūrą: kaip jai parinkti tinkamus drabužius, jais išryškinti savo silueto privalumus ir paslėpti trūkumus. Net ir apsirengusi pačiais madingiausiais šio sezono modeliais moteris gali suklysti prieš tai neįvertinusi, ar tai iš tiesų yra tinkama jos figūros tipui”, – sakė Indrė Deksnytė, „Newstory“ vadovė. “Moterys dažnai neturi nei laiko, nei galimybių šiais klausimais pasikonsultuoti su asmeniniais stilistais. Todėl visais šiais moterims rūpimais klausimais mūsų platformą koordinuojanti profesionali komanda ir stengiasi padėti, o virtualaus asmeninio stilisto pagalba nuo šiol yra nemokamai prieinama kiekvienai.”

‏Po 6 mėnesių intensyvaus darbo “Newstory” (www.newstorylook.com) yra prieinama Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Baltijos šalių moterims. Netolimoje ateityje planuojama stilisto platformą pristatyti ir kitų Europos šalių interneto vartotojoms.

‏„Su „Practica Capital“ investicija ir pagalba žengėme dar vieną svarų žingsnį mūsų įdėjos realizavimo link ir žinoma sprendžiant itin aktualią kiekvienai moteriai problemą“, – teigė Newstory vadovė Indrė Deksnytė.

‏Apie “Newstory”:

‏“Newstory” (Madinga UAB) yra virtualus asmeninis stilistas skubančioms moterims, savo inovatyviu algoritmu identifikuojanti moters figūros tipą ir atitinkamai jai parenkanti tinkamus drabužius bei derančius aksesuarus. Daugiau informacijos https://www.newstorylook.com.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.