...

„Verslo galimybės Portugalijoje” – INFO TV ir „BZN start” laida

Verslas

2015.11.06

Autorius: „BZN start”

Temos: , , .

Verslo galimybės Portugalijoje Info TV ir „BZN start” fotomontažas

Lapkričio 6 d. 18.50 val. INFO TV žinių kanalu, Info dienoje TRADICINĖ RUBRIKA „Verslo galimybės”.

Rubrika parengta bendradarbiaujant verslo žurnalui „BZN start” su INFO TV

Laidoje kalbėsime apie verslo galimybes PORTUGALIJOJE.

 

Pašnekovai:

Ignas VOSYLIUS, UAB „Ruptela” pardavimų direktorius

UAB Ruptela jau daugiau nei 5 metai kaip sėkmingai eksportuoja savo kuriamus IT sprendimus į Portugaliją. Kartu su partneriais mes ne tik, kad teikiame paslaugas Portugalijos rinkai, bet ir re-eksportuojame į Braziliją, Angolą, Mozambiką. Portugalai vis dar turi stiprią įtaką savo buvusiose kolonijose ir tampa savotiškais vartais Europos produkcijai pasiekti mums gan egzotiškas rinkas. Patys portugalai pasižymi veržlumu ir turi gerą „uoslę“ verslo galimybėms, bet yra labiau linkę tarpininkauti, nei patys užsiimti gamyba.

 

 

Inga KILIKEVIČIENĖ, tarptautinės prekybos ir rinkodaros konsultantė

Savo profesinį kelią Portugalijoje Inga Kilikevičienė pradėjo nuo ekskliuzyvinio nekilnojamojo turto pardavimų Algarvėje, vėliau kelerius metus dirbo advokatų kontoroje Lisabonoje, o nuo 2008-ųjų Inga savarankiškai siūlo teisinės informacijos ir verslo plėtros Portugalijoje paslaugas užsienio bendrovėms. Tarp jos klientų – įmonės iš Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Italijos, Pakistano, Rusijos, Ukrainos ir, žinoma, Lietuvos. Inga taip pat rengia ir įgyvendina Portugalijos individualių įmonių ir profesinių asociacijų plėtros užsienio rinkose projektus.

Inga Kilikevičienė yra paskelbusi įvairių straipsnių apie nekilnojamąjį turtą pagrindiniuose Lietuvos ir Rusijos dienraščiuose ir žurnaluose, o jos straipsnių apie verslo teisinius aspektus ir verslo aplinką Portugalijoje serija buvo skelbiama pasaulyje pripažintose teisinio pobūdžio svetainėse ir tarptautinio verslo platformose. Kai kurie Ingos straipsniai pelnė Mėnesio skaitomiausio straipsnio apdovanojimus (Mondaq).

Inga nuolat dalyvauja Pasaulio banko projekte „Doing Business“, kurio ataskaitose nagrinėjamos 185 pasaulio šalių verslo sąlygos.

Baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, Portugalijoje gyvena jau beveik 15-a metų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.