...

Startuoja nemokama programa, kuri padės padidinti e. prekybos apimtis

Verslas

2023.08.18

Autorius: bzn start

Temos: , .

Startuoja nemokama programa, kuri padės padidinti e. prekybos apimtis

Patricija Reut // Įmonės archyvo nuotr.

Inovacijų agentūra kviečia dalyvauti jau trečiąjį kartą organizuojamose praktinėse e. komercijos dirbtuvėse „e.comGO“ – patobulinti savo elektroninę parduotuvę, padidinti e. prekybos apimtis ir įgyti konkurencinį pranašumą tarp kitų e. komercijos sektoriaus žaidėjų. Tarp smulkiųjų ir vidutinių verslininkų jau didelio populiarumo sulaukusi programa vyks trylikoje miestų veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“.  

Programa padeda  didinti e. prekybos apimtis

„Smulkiesiems verslininkams trūksta e. komercijos žinių, kurios gyvybiškai svarbios norint išlaikyti konkurencinį pranašumą augančiame e. komercijos sektoriuje. „E.comGO“ programa padeda verslininkams tiek teoriškai, tiek praktiškai auginti savo e. komercijos kompetencijas bei didinti e. prekybos apimtis. Verslininkai drauge su programos profesionalais turi galimybę kritiškai įvertinti ir atnaujinti savo e. parduotuves, kad šios atitiktų naujausias tendencijas. Patys programos dalyviai teigia, jog didžiausia vertė – praktinės užduotys ir galimybė konsultuotis su e. komercijos ekspertais“, – kalba Patricija Reut, Inovacijų agentūros Pažangos departamento direktorė.

Programą sudarys 5 praktinių mokymų sesijos, grupinės bei individualios konsultacijos su e. komercijos profesionalų komanda. Praktiniai mokymai apims svarbiausias e. komercijos temas – nuo e. parduotuvės ir SEO audito atlikimo, rinkodaros plano parengimo iki komercinės fotografijos bei video turinio kūrimo. Programos dalyviai mokysis naudotis profesionaliais fotoaparatais bei mobiliomis prekių fotografavimo dėžėmis bei galės atnaujinti vizualinį savo e. parduotuvių turinį. 

Atnaujino e. parduotuves, padvigubino lankytojų skaičių 

Ankstesnių metų „e.comGO“ programos dalyvių rezultatai džiugina: didžioji dalis dalyvių nurodė, jog pagilino e. komercijos žinias, atnaujino savo e. parduotuvių turinį ir procesus. Kiti net padvigubino e. parduotuvių lanktyojų skaičių ar džiaugėsi per poros savaičių programą nuveikę daugiau nei per kelis veiklos metus e. komercijos srityje.  

Praėjusių metų programos dalyvė, „DAR IR DAR“ direktorė Aistė Šimeliūnienė, e. komercijos dirbtuvių metu atliko savo interneto svetainės auditą ir pritaikiusi įgytas žinias atnaujino elektroninę parduotuvę. 

„Programa suteikė galimybę išanalizuoti savo e. parduotuvę ir sužinoti ar ji veikia efektyviai, ką galima patobulinti ir pataisyti. Lektoriai padėjo rasti klaidas, kurias padariau dar e. parduotuvės kūrimo pradžioje, padėjo optimizuoti turinį bei siekti norimų rezultatų. Programos metu atradau naujus internetinių svetainių analizavimo įrankius, naujus reklamos kanalus, patobulinau savo rinkodaros strategiją bei sudariau skaitmeninės rinkodaros planą. UX, CRO, SEO – tai tik keletas sėkmingos elektroninės parduotuvės sudedamųjų dalių, apie kurias sužinojau ir analizavau dirbtuvėse bei stengiausi pritaikyti savo veikloje. Dabar mano elektroninė parduotuvė – funkcionalesnė ir patogesnė vartotojui,“ – neabejoja e. parduotuvės darirdar.lt įkūrėja A. Šimeliūnienė.  

Mokymai padėjo padvigubinti e. parduotuvės lankytojų skaičių

„Kai aš mažas buvau“ įkūrėja Karolina Paliukėnaitė teigia, jog „e.comGO“ programa leido mažiausiomis sąnaudomis pasiekti geriausius rezultatus. 

„Norėjau patobulinti savo e. parduotuvę, jos turinį bei SEO ir tapti labiau matoma „Google“ paieškoje. Mokymai man labai padėjo – pavyko padvigubinti savo e. parduotuvės lankytojų skaičių. Be to, mokymų metu išmokau geriau dirbti su tam tikrais elektroniniais įrankiais bei radau naujų, be kurių jau neįsivaizduoju savo veiklos“, – pasakoja verslininkė.  

Programa „e.comGO“ vyks trylikoje miestų veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“: Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje ir Visagine. 

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.