...

Plečiasi „stock office“ verslo modelio patalpos

Verslas

2023.07.17

Autorius: bzn start

Temos: , .

Plečiasi „stock office“ verslo modelio patalpos

„YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas // Įmonės archyvo nuotr.

„Stock office“ vadinamos patalpos įprastai po vienu stogu talpina sandėliavimo, gamybos dirbtuves, biuro ir ekspozicijos erdves. Šio veiklos modelio patalpos itin populiarios tarp įmonių, kurios gamina, parduoda savo prekes bei suteikia verslui galimybes greitai ir lanksčiai reaguoti į besikeičiančiu poreikius  bei efektyviai vykdyti veiklą. 

Didžiausias stock-office“ miestelis Baltijos šalyse

Greta Vilniaus ir Kauno iškilsiantys SBA grupės NT plėtros kompanijos „SBA Urban“ kuriami „Urban HUB“ miesteliai – „stock-office“ projektai, šiuo metu tokio tipo sparčiai populiarėjantys Vakarų ir Centrinės Europos šalyse. Vienoje vietoje verslams čia siūlomos patalpos biurams, sandėliams ir prekybos erdvėms, o Kauno rajone iškilsiantis „stock-office“ miestelis „Urban HUB“ taps didžiausiu tokio tipo projektu visame Baltijos regione.

„YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

„YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas

„Tai – išties ambicingas projektas, populiarinantis modernų ir tvarų verslo veiklos modelį Lietuvoje. Projekto statyboms pasitelksime visas turimas kompetencijas, praktinę patirtį ir mūsų veikloje taikomus tvarius bei inovatyvius sprendimus. Visa tai ir lėmė partnerių pasitikėjimą, kurį jau patikrino ankstesni įgyvendinti projektai“, – pažymi bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

„Stock office“ – sparčiai augantis veiklos modelis

„SBA Urban“ įmonės „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis sako, kad tokio veiklos modelio plėtrą dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose pavyksta užtikrinti sutelkiant geriausią praktinę patirtį, profesionalumą ir darbų įgyvendinimo spartą bei kokybę.

„Urban HUB“ Vilnius yra antrasis tinklo projektas, kurio plėtrą pradėjome lygiagrečiai projektui Kauno rajone. Per pirmuosius etapus rinkai pasiūlysime per 40 000 kv. m. modernių ir lanksčių patalpų verslui, o įgyvendinus visą projektą – net 90 000 kv. m. Jaučiame sparčiai augantį rinkos poreikį „stock-office“ tipo patalpoms, o partnerystė su didelę patirtį sukaupusia „YIT Lietuva“ komanda, tikime, padės projektą pastatyti kokybiškai, greitai ir laiku“, – sako G. Muliuolis.

Skirtingų tipų patalpos viename komplekse

„Urban HUB“ Vilniuje įsikursiantys prekių ir paslaugų teikėjai vienoje vietoje turės prekybai, logistikai ir klientų aptarnavimui pritaikytas patalpas arba skirtingus šių patalpų derinius. Vieno aukšto su antresole pastate suplanuotos ir erdvės kavinėms bei biurams. 22 000 kv. m. ploto biurų, prekybos ir logistikos miestelio „Urban HUB“ Vilniuje erdvėse, planuojama, įsikurs 30 verslų – nuo mažųjų gamybininkų, specializuotų prekių tiekėjų iki maisto prekių parduotuvių, kavinių bei laisvalaikio erdvių. Numatoma, kad bendrai čia galės dirbti virš 800 darbuotojų. Verslo miestelis suplanuotas skaidant erdves į įvairaus dydžio atskiras komercinių patalpų grupes, vadinamas „boksais“.

 

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.