...

Perkamiausi hitai internetu Valentino dienos proga

Verslas

2023.02.14

Autorius: bzn start

Temos: .

Perkamiausi hitai internetu Valentino dienos proga

Kristina Liškauskaitė pigu.lt nuotr.

Mažiau romantikos, daugiau technologijų. Šiemet savaitę prieš Valentino dieną prekybos centre internete „Pigu.lt“ 100 procentų išaugo išmaniųjų telefonų, laikrodžių ir apyrankių pardavimai, lyginant su ankstesnės savaitės duomenimis. Šių prekių pardavimai buvo 30-50 proc. didesni, lyginant su 2022-ųjų pardavimais tuo pačiu laikotarpiu.

Vartotojai rinkosi brangesnes prekes

Šiais metais ant prieššventinės Valentino bangos – ir kiti elektroniniai prietaisai: epiliatoriai, plaukų tiesinimo ir garbanojimo prietaisai, plaukų džiovintuvai, el. dantų šepetukai, dulkių siurbliai–robotai. 

„Tendenciją per šventes dovanoti rimtesnes ir brangesnes dovanas, tokias kaip telefonas ar išmanusis laikrodis, pastebime jau nuo kalėdinio laikotarpio. Tokių dovanų prekybos apimtys tiek prieš Kalėdas, tiek prieš Valentino dieną pastebimai augo“, – sako Kristina Liškauskaitė, „Pigu.lt“ pardavimų vadovė.

 Dar viena į akis krentanti tendencija – pirkėjai rinkosi brangesnius elektronikos prekių modelius, tarp populiariausių rikiuojasi „Apple“, „Samsung“, „Xiaomi“ produktai. 

Kai kurios kategorijos šoko į viršų dvigubai

N18 kategorijos prekių pardavimai savaitę prieš Valentino dieną šoko į viršų dvigubai, geidžiamiausios kategorijos – vibratoriai ir seksualūs apatiniai. Pardavimai buvo dvigubai didesni, lyginant su ankstesne savaite, ir apie 60 proc. aukštesni, lyginant su 2022-ųjų duomenimis. 

Dalis pirkėjų ir šiemet rinkosi romantiškas, klasikines dovanas, tokias kaip kosmetika, žvakės ir kitos malonios smulkmenos. Kvepalų pardavimai prieššventinę savaitę ūgtelėjo apie 100 procentų, lyginant su ankstesnės savaitės duomenimis. 

„Tarp kosmetikos priemonių šiemet populiariausios naujienos – veido kaukės ir įvairūs serumai. Prieš Valentino dieną aktyvesnę prekybą fiksavome ir manikiūro bei pedikiūro priemonėmis“, – konstatuoja K. Liškauskaitė. 

Pernykštis dovanų hitas išliko ir šiemet

Anot jos, dovanų kategorijoje išliko populiarus pernykštis hitas – stabilizuotos, ilgai nevystančios, rožės. Pirkėjai savo mylimąsias taip pat sveikins dovanodami žvakes, balionus, puodelius su užrašais. „Šįkart ypač populiari naujiena – nutrinami arba aplankytų šalių žemėlapiai, tarnaujantys kaip interjero detalė“, – pasakoja K. Liškauskaitė.

Ką dovanų gaus vyrai? Didžiausius pardavimus savaitę prieš Valentino dieną „Pigu.lt“ fiksavo ne išmaniųjų laikrodžių, piniginių, parfumuotos kosmetikos ir apatinių drabužių kategorijose. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.