...

Prezentacijos kūrimo priemonės

Verslas

2013.09.19

Autorius: Karolina Kondratjevaitė

Temos: .

Prezentacijos kūrimo priemonės

Laikas parodys, ar naujos prezentacijoms kurti pritaikytos programos pajėgios nurungti porą dešimtmečių lyderės pozicijos neužleidžiančią programą „PowerPoint“. Ar popieriaus lapas ir pieštukas vėl sulauks draugijos? flickr.com

Prezentacija – vienas veiksmingiausių būdų perduoti informaciją. Nesvarbu, ar tai naujos verslo schemos pristatymas partneriams, darbuotojų mokymas, ar rinkodaros strategijos išbandymas su klientais, prezentacija išlieka viena pagrindinių priemonių sumanymams perteikti. Esant paklausai netrūksta ir pasiūlos, taigi siūlau susipažinti su keliomis internetinėmis prezentacijos kūrimo priemonėmis.

sliderocket.com

Tai buvo vienas pirmųjų interneto portalų, skirtų prezentacijai tobulinti. Vienas išskirtinių šios priemonės bruožų – interaktyvaus turinio įtraukimas į prezentaciją, t. y. jos turinys atsinaujina automatiškai, ar tai būtų socialinio tinklo „Twitter“ žinutės, ar finansų biržos duomenys. Nesvarbu, ar būsite prisijungę prie interneto, ar ne – prezentacijos pasiekiamos 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę.

prezi.com

Anot programos kūrėjų, idėjos yra svarbu, o geriausias būdas pristatyti idėją – ją pavaizduoti. Ši programa leidžia tęsti kūrybos procesą (pvz., perkelti programa „PowerPoint“ pradėtą darbą) arba kurti nuo pradžių. Ir nors šia priemone naudotis nėra lengva (visų pirma siūloma peržiūrėti tame pačiame portale pateiktą mokomąją medžiagą), rezultatai verti pastangų.

2009 m. atsiradęs portalas turi apie 26 mln. registruotų naudotojų. Pažymėtina, kad nemokamai kuriamos tik kelios pirmosios prezentacijos. Susipažinus su programa ir norint ja toliau naudotis reikia įsigyti vieną iš portalo kūrėjų siūlomų licencijų.

projeqt.com

„Plėskite savo horizontą, suteikite savo prezentacijai gyvybės“, – ragina įkūrėjai. Dirbdami šia programa lengvai perkelsite norimą interneto platybėse rastą muziką, nuotraukas ar kitokią medžiagą (nuo „Facebook“ ar „LinkedIn“ iki „Spotify“ ar „Youtube“) į skaidres. Gera žinia, kad registracija šiame portale – nemokama, taigi galimybės kurti neribotos, tik pasitelkite vaizduotę.

zoho.com

Ši priemonė skirta tiems, kas mėgsta dirbti su programa „PowerPoint“. Suteikiama galimybė rinktis foną, animaciją, teksto formatą, įterpti muzikinį intarpą ar paveikslėlį. Nors šios programos siūlomų priemonių įvairovė mažesnė nei jau minėtųjų, ji yra labai naudinga dirbant komandoje, nes prezentaciją gali redaguoti net keletas žmonių vienu metu.

empressr.com

Pagrindinis šios programos privalumas – nemokama registracija ir neribotas prezentacijų skaičius. Tiesa, ši svetainė (veikianti analogiškai kaip pirmtakė „PowerPoint“) jau keletą metų neatnaujinama, taigi ieškantiesiems naujovių netiks.

oomfo.com

Nepamainoma priemonė, kai pristatomi atliktos apklausos rezultatai, surinkti statistikos duomenys, metinė ataskaita ar bet kokia kita tema, kuriai iliustruoti reikia diagramų. Ši priemonė leidžia perkelti duomenis tiesiai iš programų „Microsoft Excel“ ar „iCloud“.

knovio.com ir present.me

Šių prezentacijų privalumas – asmeninis jūsų pasirodymas skaidrėje. Naudodami knovio.com galėsite įrašyti komentarą kiekvienai iš skaidrių, o su present.me ir internetine kamera galite būti ne tik girdimi, bet ir matomi. Abi programos leidžia dalytis prezentacijomis, taigi norint pristatyti savo idėją nereikės organizuoti susitikimo ar seminaro. Be to, naudodami present.me galite komentuoti ne tik skaidres, bet ir kitų formatų dokumentus (PDF, „Excel“, „Word“, „Google Docs“, „Open Office“ ir kt.).

Laikas parodys, ar naujos skirtingoms prezentacijoms kurti pritaikytos programos pajėgios nurungti bendrovei „Microsoft“ priklausančią ir jau porą dešimtmečių lyderės pozicijos neužleidžiančią programą „PowerPoint“. Kaip manote, ar jau kurį laiką nuošalyje praleidęs popieriaus lapas ir pieštukas sulauks draugijos?

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.