...

Paspartinti startuolio progresą kviečia pre-akceleravimo programa

Verslas

2021.03.15

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Paspartinti startuolio progresą kviečia pre-akceleravimo programa

Asmeninio albumo nuotr.

Kauno mokslo ir technologijų parkas kviečia finansų, švietimo, medicinos, energetikos, žaliųjų technologijų (fintech, edtech, medtech, greentech, energytech) inovacijų kūrėjus vystyti sėkmingus startuolius. Atrinktos komandos dalyvaus nuotolinėje verslo pre-akseleravimo programoje „EVOLUT 4.0“.

Pre-akseleravimo programa suteiks būtinas priemones inovatyvaus verslo idėjoms plėtoti. Joje gausite ekspertų patarimus renkant lėšas, padės užmegzti ryšius su investuotojais, verslo angelais. Nuotoliniu būdu vykstančių praktinių užsiėmimų metų rinkodaros, pardavimų, komunikacijos ir finansų ekspertai pristatys verslo plėtros etapus. Jie dalinsis patirtis, kurios padėtų paspartinti startuolio progresą. 

„Mūsų patirtis rodo, kad rinkodaros, komunikacijos, pardavimo ir prisistatymo investuotojams seminarai yra labai svarbūs pradedantiesiems startuoliams. Tai padidina komandos galimybę atsidurti investuotojų akiratyje ir pritraukti pirmąsias investicijas. Ši programa taip pat puikiai tinka tyrėjams ir mokslininkams, norintiems komercializuoti savo išradimus ir kurti savo verslą“, – sako Kauno MTP direktorius Paulius Nezabitauskas.

Praktika ir mentorių patarimai

Dalyvių laukia praktinės verslo dirbtuvės ir mentorystės sesijos su inovacijų bendruomenės nariais. Vienas iš lektorių, investuotojas Aleksandras Tonnissonas, „BuildIT Accelerator“ Estijoje bendraįkūrėjas, programos metu pristatys verslo modelius ir pagrindinius pavyzdžius, kurie skatina startuolių augimą. 

„Jei jūsų verslas vystosi ne taip, kaip planuota, kaip tinkamai pakeisti jo kryptį ir esmines sudedamąsias? Galite pakeisti savo verslo modelį, rinką, savo produktų segmentą, ar netgi komandą. Ketinu padėti atpažinti, kada tinkamas laikas daryti šiuos pokyčius. Esu matęs nemažai atvejų, kai pokyčiai vykdomi per anksti, startuoliai pasiduoda ir keičiasi neturėdami svarbių duomenų, vien dėl to, jog mano, kad jų dabartinis verslo modelis neveikia “, –  sako A. Tonnissonas.

Sulaukė pripažinimo

2018 m. Tarptautinė mokslo ir technologijų parkų asociacija (IASP) Kauno mokslo ir technologijų parko sukurtą ir testuojamą antreprenerystės ir naujų produktų vystymo programą „Evolut 4.0“ įvertino geriausiu sprendimu verslui. Kvietimas registruotis į programą galioja iki kovo 15 d. (imtinai): http://kaunomtp.lt/evolut 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.