...

Naujas verslo trendas: tegyvuoja kūryba!

Verslas

2012.06.27

Autorius: bzn start

Temos: , .

Naujas verslo trendas: tegyvuoja kūryba!

„Jauno kūrybiško verslininko apdovanojimų“ laimėtojai su JCI Vilniaus komanda Organizatorių nuotr.

Jau septintą kartą Lietuvoje buvo paskelbti „Jauno kūrybiško verslininko apdovanojimų“ laimėtojai. Šiemet triumfavo: I vietos laimėtojas – sėkmingas verslininkas ir inovacinio klientų konsultavimo flagmanas Ilja Malkin (Advanced Advice) , II vietos laimėtoja – švietimo naujovių sumanytoja ir vystytoja bei Lietuvos skaitmeninių kūrybinių industrijų asociacijos prezidente Agnė Zalanskaitė (ID4S) ir III vietą užėmęs pažangių telekomunikacijų technologijų asas Andrius Rupšys (Ruptela).

Kiekvienais metais „Jauno kūrybiško verslininkų apdovanojimų“ laimėtojams yra suteikiama unikali galimybė dalyvauti tarptautiniame CYEA konkurse . Jo metu Lietuvos atstovai varžysis su verslininkais iš 110 pasaulio šalių. Apdovanojimų finalas įvyks JCI Pasaulinio kongreso metu lapkričio mėn. Taipėjuje (Taivanyje).

„Šių apdovanojimų tikslas – realiais pavyzdžiais įkvėpti ir įrodyti, kad Lietuvių verslininkai yra drąsūs, inovatyvūs, nebijo rizikuoti ir yra lygiaverčiai konkurentai kitų šalių atstovams. Mes didžiuojamės galėdami juos apdovanoti ir jų idėjas perduoti tarptautinei komisijai“,- teigia konkurso koordinatorius Dominykas Dalgėda. – „Tikime, kad jauniems verslininkams labai reikalingas palaikymas ir įvertinimas. Taip pat norime padėkoti visiems dalyvavusiems, tačiau nelaimėjusiems konkurse ir linkime sėkmės tolimesnėje veikloje“.

Nuotraukoje: II vietos laimėtoja A. Zalanskaitė, I vietos laimėtojas: Ilja Malkin ir III vietos laimėtojas: A.Rupšys

„Jauno Kūrybiško verslininko apdovanojimus“ jau yra laimėję: Marius Jovaiša (Neregėta Lietuva), Nidas Kiuberis (Coffee Inn), Ilja Laurs (GetJar), Milda Mitkutė (Mano drabužiai), Dovilė Mačiulytė (NOT A SHOP), Vaidotas Lašas (Electrify).

Ekspertai

Ilja Laurs

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.