...

Laukia galimybė atnaujinti verslo pažinčių tinklą

Verslas

2021.06.30

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , , , .

Laukia galimybė atnaujinti verslo pažinčių tinklą

I. Laurs, E. Žiogienė, dr. Ž. Glaveckaitė, L. Panovienė bzn start koliažas

Liepos 7 dieną vyks išsiilgtas ir kaskart gausų būrį patyrusių ekspertų, pradedančiųjų bei pažengusių verslininkų sukviečiantis renginys „Network Party“. Tai jau penktasis neformalus, pokalbių bei naudingų verslo pažinčių gausus susibūrimas. Šįkart dalyviai susitiks Vilniaus širdyje įsikūrusiame bare „Amadeus“.

Renginio iniciatorė, žinių centro augančiam verslui vadovė dr. Živilė Glaveckaitė pasakoja, kad penktą kartą organizuojamas tokio formato renginys yra itin mėgstamas dalyvių, o gautų žinių pritaikymas versle akivaizdus.

„Labai džiaugiamės, kad pokalbiai, vykstantys šiame renginyje, nelieka vien tuščiais pokalbiais. Matome daug sėkmės istorijų, kurių verslams padėjo susitikimai neformaliame verslo vakarėlyje. Formato idėja juk ir gimė iš poreikio, pastebėto bendraujant su verslo atstovais. Kaskart išgirsti, kiek daug naudos suteikia gyvas pokalbis, teisinga pažintis ir pasidalinimas patirtimi. Be to, juk visada galima paklausti eksperto patarimo dėl verslui skaudančios vietos, papasakoti kontekstą ir gauti naudingų įžvalgų konkrečiu savo atveju. Dažnai renginyje sulaukiame nuolatinių dalyvių, kiekvienais metais ateinančių bendrauti ir domėtis, nepraleidžiančių nė vieno renginio. Tai irgi, sakyčiau, „Network Party“ sėkmės įrodymas“, – pasakoja pašnekovė.

Parodyti geriausias savybes

Šiais metais „Network Party“ subūrė daugiau nei dvidešimties ekspertų komandą. Tai verslininkai, teisininkai, investuotojai, pardavimų, komunikacijos, rinkodaros profesionalai, valstybinio sektoriaus atstovai. Sritys pasirinktos itin įvairios, kad kiekvienas atėjęs galėtų būti supažindintas su jo poreikius atitinkančiu pašnekovu bei rastų ieškomus atsakymus. 

Viena renginio eksperčių, lyderiaujančio lanksčių biurų centrų „Workland“ vadovė Laura Panovienė dalinasi savo patirtimi, kaip efektyviau išnaudoti turimą renginio laiką.

„Visada pasidomiu dalyvių sąrašu, įsidėmiu žmones, kad susitikus nebereiktų klausti, iš kurios įmonės, pasiruošiu septintuką, su kuriais norėčiau pakalbėti. Visgi patarčiau turėti vizitinių kortelių, tai vis dėlto yra vienas greičiausių ir patogiausių būdų prisistatyti“, – įsitikinusi L. Panovienė.

Greta pasiruošimo renginiui, anot verslininko Ilja Laurs, svarbu ir asmeninės savybės, bendras nusiteikimas. 

„Plečiant verslo pažinčių tinklą, ypač svarbu parodyti savo vidinį užsidegimą, pozityvumą ir motyvaciją. Šios savybės pritraukia ir užkrečia gerąja prasme“, – pataria I. Laurs.

Savaime nieko nebūna

Kiekvieno verslininko veiklos pradžia – nedrąsi, lydima abejonių, svarstymų. „bzn start“ supranta, kad kartais rasti naudingų pažinčių, akceleruojančių verslą, gali būti sudėtinga, tad renginio formatas sprendžia šias bėdas. Dalyviai supažindinami su ekspertais ir vyksta pokalbiai „tête-à-tête“, taip tampa kur kas drąsiau. Advokatų kontoros „Primus“ advokatė Ernesta Žiogienė, konsultuojanti investavimo ir teisiniais klausimais, skatina nebijoti, domėtis ir klausti.

„Retai nutinka taip, kad reikiami kontaktai atsirastų savaime. Siūlyčiau žmonėms, auginantiems savo verslus, imtis iniciatyvos ir reikiamus žmones susirasti patiems. Viena galimybių – neformalūs susibūrimai. Juose rasti bendraminčių ar verslui augti padėti galinčių žmonių kur kas lengviau, o ir drąsiau. Pasidomėkite dalyviais, apgalvokite, ką norite sužinoti, nebijokite prieiti, klausti, domėtis, nes tai padės greičiau išsiaiškinti atsakymus į jums rūpimus klausimus ir užmegzti naujų naudingų kontaktų. Plačiai atmerkite akis ir būkite smalsūs visur ir visada“, – rekomenduoja advokatė.

Švęs dešimtmetį 

Šių metų „Network Party“ – neeilinis. Jo metu renginio iniciatoriai – žinių centras augančiam verslui – švęs savo veiklos dešimtmetį. Anot dr. Ž. Glaveckaitės, tai jau gana solidus amžius renginių ir žiniasklaidos rinkoje, leidžiantis užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Visgi ji pabrėžia – norint gyvuoti dešimtmečius, būtina aktyviai reaguoti į rinkos ir viso pasaulio pokyčius.

„Pasaulis ir vartotojų poreikiai keičiasi labai greitai, niekada nežinai, kas laukia rytoj. Nežinai, ar reikės keisti strategiją, formatą. Būni visada tam pasiruošęs ir lanksčiai, drąsiai reaguoji į visus iššūkius, vartotojų poreikius. Per pastaruosius dvejus metus tiek sprendimų, naujų idėjų ir paslaugų paruošėme, kiek per visus prieš tai buvusius metus kartu sudėjus. Dešimt „bzn start“ metų išties žavingi: pradėjome nuo leidinio, vėliau perėjome prie internetinio formato, kad būtumėme pasiekiami, kad mūsų vartotojas gautų paslaugą tada, kada jam reikia ir bet kur, kur yra interneto ryšys. Tai svarbiausias lūžis „bzn start“ istorijoje ir, žinoma, tvarus sprendimas, nes atsisakėme popieriaus“, – veiklos istoriją apžvelgia dr. Ž. Glaveckaitė. 

Renginys „Network Party“ – vienas iš tradicinių įmonės organizuojamų renginių, kurio neįveikė net pandemija. 

„Mūsų renginys „Network Party“ yra unikalus, nes išliko nepakeitęs savo esmės net per COVID-19 pandemiją. Su jo formatu buvo pataikyta tiesiai į dešimtuką. Akivaizdu, jog gyvas kontaktas visgi išlieka patrauklus! Renginio paklausa bei nuolatiniai dalyviai tai akivaizdžiai įrodo“, – įsitikinusi dr. Ž. Glaveckaitė.

Ilgamečiai partneriai

Penktą kartą organizuojamas verslo pažinčių renginys užsiaugino ir ilgamečių partnerių bei draugų tinklą. „bzn start“ nuoširdžiai dėkoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, Lietuvos Respublikos valstybiniam patentų biurui, bendradarbystės erdvei „Workland“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas,“ advokatų kontorai „Primus“, rizikos kapitalo fondui „Nextury Ventures“ bei renginį savo erdvėje priimančiam barui „Amadeus“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.