...

TYRIMAS: Kiek pinigų išleidžiame šventinėms dovanoms?

Verslas

2012.12.21

Autorius: bzn start

Temos: .

TYRIMAS: Kiek pinigų išleidžiame šventinėms dovanoms?

Kiek pinigų išleidžiame šventinėms dovanoms? BFL/Tomo Urbelionio nuotr.

Artėjančios metų pabaigos šventės lietuviams kiekvienais metais tampa ne tik džiaugsmo, bet ir neplanuotų išlaidų laikotarpiu. Gyvybės draudimo ir pensijų fondų bendrovės „AVIVA Lietuva“ surengta apklausa parodė, kad net 42 proc. respondentų nesuplanuoja laukiančių išlaidų švenčių laikotarpiu.

Nors internete atliktos apklausos dauguma dalyvių (57 proc.) teigė, kad stengiasi kaupti, taupyti ir suplanuoti išlaidas švenčių laikotarpiui, net 42 proc. respondentų atsakė, jog neplanuoja savo išlaidų, skirtų dovanoms, maistui ir kitoms išlaidoms.

Remiantis apklausos rezultatų, kas trečias respondentas (35 proc.) šventinėms dovanoms išleidžia daugiau nei 400 litų, apie penktadalis (26 proc.) apklaustųjų dažniausiai išleidžia daugiau nei 200 litų, kas dešimtas apklausos dalyvis (10 proc.) nurodė, kad dovanoms išleidžia ne daugiau nei 100 litų.

Dažniausiai apklausos dalyviai dovanoja kosmetiką ir parfumeriją (21 proc.), pramogas ir kvietimus savo artimiesiems dovanoja 13 proc. dalyvių, trečioje vietoje atsidūrė buities techniką dažniausiai dovanojantys respondentai (10 proc.).

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.