...

„TransferGo“ pritraukė 3,4 mln. USD investiciją iš “Vostok Emerging Finance”

Verslas

2016.06.29

Autorius: BZN start

Temos: , .

„TransferGo“ pritraukė 3,4 mln. USD investiciją iš “Vostok Emerging Finance”

TransferGo įkūrėjai. Asmeninio archyvo nuotr.

TransferGo paskelbė apie 3,4 mln. USD investiciją, kurią A serijos lėšų pritraukimo raunde pritraukė iš Vostok Emerging (VEF) investicijų fondo.

TransferGo – tarptautinė kompanija teikianti pinigų perlaidų paslaugas, kuriomis daugiausia naudojasi migrantai. Kompanija nuo 2013 m. yra viena greičiausiai augančių šioje industrijoje, leidžianti savo klientams sutaupyti net iki 90% išlaidų, kurias paprastai tektų mokėti už perlaidas. TransferGo daug dėmesio skiria emigrantų bendruomenių iš centrinės ir rytų Europos aptarnavimui, tačiau klientai gali siųsti pinigus iš ir į 45 šalis Europoje bei už jos ribų itin konkurencingomis kainos ir beveik realiu laiku.

Investicijos paspartins plėtrą ir produkto naudojimosi galimybes

Prieš tai vykęs lėšų pritraukimo raundas TransferGo taip pat buvo sėkmingas, per mažiau nei 5 mėnesius jie sukūrė ir klientams pristatė TransferGo mobiliąją programėlę, skirtą įrenginiams su iOS programine įranga. Naujausių investicijų dėka kompanija yra pasiruošusi suteikti galimybę programėle naudotis ir Android vartotojams, užtikrinti pinigų perlaidas vos vienu paspaudimu ir puikią klientų patirtį. Be to, kompanija tikisi paspartinti tarptautinę plėtrą. Naujoji investicija bus panaudota tolimesniam produkto vystymui, kad tarptautinių pinigų perlaidų paslauga būtų dar geresnė. Šiuo metu TransferGo bendradarbiauja su 40 bankų ir turi daugiau nei 160 000 klientų, kurie per mėnesį persiunčia daugiau nei 17 mln. USD ir ši suma sparčiai auga. Investicija ir investuotojų patirtis padės kompanijai įgyvendinti savo tikslus bei išplėsti akiratį, o taip pat padėti vis daugiau ir daugiau migrantų visame pasaulyje sutaupyti pinigų.

 

„Komanda dirba susikaupusi, atsiliepimai apie jų teikiamas paslaugas – teigiami, o augančioje rinkoje TransferGo sugeba teikti geresnes paslaugas greičiau ir pigiau nei jų konkurentai”

D. Nanglas.

 

Svarbi sinergija tarp investuotojo ir verslo

Deivas Nanglas (Dave Nangle), VEF vykdantysis direktorius įsitikinęs, kad investiciją į TransferGo, vieną iš greičiausiai augančių industrijos žaidėjų, dar vienas teisingas žingsnis. „Komanda dirba susikaupusi, atsiliepimai apie jų teikiamas paslaugas – teigiami, o augančioje rinkoje TransferGo sugeba teikti geresnes paslaugas greičiau ir pigiau nei jų konkurentai”, – sakė D. Nanglas.

Tuo tarpu TransferGo generalinis direktorius, vienas iš įkūrėjų Daumantas Dvilinskas įsitikinęs, kad VEF ilgametė patirtis kuriant ilgalaikes finansų institucijas puikiai dera su verslo filosofija, kuria remiasi TransferGo ir toks bendradarbiavimas yra itin svarbus žingsnis TransferGo kelyje tampant pasaulyje žinoma finansinių technologijų kompanija.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.