...

Skaitmeninės rinkodaros projektams 75 proc. nuolaida

Verslas

2021.06.15

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Skaitmeninės rinkodaros projektams 75 proc. nuolaida

„Media Partner” vadovas, Justinas Balčiūnas Asmeninio albumo nuotr.

Mažoms ir vidutinėms įmonėm (MVĮ), kurios yra pasiryžusios neprarasti per karantiną įgyto pagreičio inovacijoms ir originaliems sprendimams, Europos Sąjunga parengusi investicinį negrąžintinos paramos paketą iki 100 tūkst. eurų. Inovatyviems dizaino ir rinkodaros projektams skirtas finansavimas – tai priemonė paremti dėl COVID-19 nukentėjusius verslo vienetus. Įmones, kurios yra pasirengusios ne tik didinti pajamas, bet daryti tai kūrybiškai, originaliai, diegdamos naujoves, tobulindamos prekių ar paslaugų dizainą ir taip gerindamos savo klientų patirtį. Susidomėjusiems paraiškų teikimu, įmonė „Nacionalinis projektų rengimas“ ir agentūra „Media Partner“ siūlo partnerystę rengiant ir įgyvendinant projektą.

Prioritetas – labiausiai nukentėjusiems

Paraiškas ES investicijoms gauti kviečiamos teikti labai mažos, mažos ar vidutinio dydžio įmonės. Jos savo veiklą turi vykdyti ne trumpiau kaip vienus metus. Vertinamos vidutinės trejų metų įmonės pajamos, uždirbtos iš savo pačios pagamintos produkcijos ar suteiktų paslaugų. Jos turi būti ne mažesnės kaip 50 tūkst. eurų. 

Prioritetas svarstant paramos suteikimą bus teikiamas toms įmonėms, kurių apyvarta per pastaruosius metus dėl įsigaliojusios valstybės lygio ekstremalios COVID-19 situacijos ir veiklų apribojimų sumažėjo bent 30 procentų. Taip pat didesnę galimybę pasinaudoti ES finansavimu turės verslo atstovai, suplanavę didesnį pajamų augimo potencialą. 

Numatykite paslaugų teikėją

Ruošdamosi teikti paraiškas, įmonės turi numatyti ne tik kūrybinę inovaciją, kurią ruošiasi įdiegti savo versle, tačiau iš anksto suplanuoti, kas teiks reikiamas paslaugas. Visa 100 tūkst. eurų siekianti finansavimo suma galės būti skiriama tiems verslams, kurių veiklai įgyvendinti bus numatytos dizaino sprendimų sukūrimo, pakeitimo, diegimo ir vystymo išlaidos bei lėšos, reikalingos šių inovacijų rinkodarai. Šias paslaugas paraiškos teikėjui turi teikti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriaus įmonės arba pakankamą kvalifikaciją turintis fizinis asmuo. 

Skaitmeninės rinkodaros paslaugas teikiančios reklamos agentūros „Media Partner“ vadovas Justinas Balčiūnas teigia, jog inovatyviai idėjai sukurti, įgyvendinti ir vystyti bei tinkamai pristatyti klientams gali pakakti vienų partnerių. Skaitmeninės rinkodaros agentūrų veikla šiandien apima ne tik skaitmeninės rinkodaros įrankių valdymą, tačiau ir kūrybinių sprendimų teikimą bei įgyvendinimą. Iš vienų rankų galite gauti kūrybinį pasiūlymą įmonės inovacijai, šios inovacijos dizaino sprendimą ir skaitmeninės komunikacijos bei reklamos planą. 

ES investicijų projektui „Media Partner“ ruošiasi kartu su patyrusių konsultantų įmone „Nacionalinių projektų rengimas“, kurie ne tik konsultuoja, bet ir rengia ES projektus. Kartu abi įmonės rengia pasiūlymus įmonėms, pasirengusioms diegti kūrybines inovacijas, pretenduoti į ES finansavimo paketą ir ieškančioms skaitmeninės rinkodaros partnerių. 

Nuo ko pradėti?

Birželio pabaigoje ir liepą bus paskelbtas kvietimas teikti projektus. Įmonės bus kviečiamos teikti projektus prekės ar paslaugos dizainui sukurti ir rinkodaros sprendimams. 

„Kaip kvietimui tinkamas pavyzdys gali būti įvardijama įmonė „X“, kuri gamina produktą, pavyzdžiui, gėrimą, tam tikro kiekio ir dizaino pakuotėje. Senoji pakuotė nėra pritaikyta prekiauti masinėje prekyboje, todėl šiuo gėrimu prekiaujama tik specializuotose parduotuvėse. Įgyvendinama projektą pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ įmonė galės išspręsti šią problemą sukurdama naują gėrimo pakuotės dizainą, o kitame projekto etape – skleisti reklamą apie atnaujintą savo produktą“, – pasakoja UAB „Nacionalinių projektų rengimas“ vadovas Eimantas Galkevičius.

Tiems, kas susidomėjo paramos galimybėmis, ekspertas pataria jau šiandien pradėti ruoštis ir surinkti reikiamus dokumentus. Pradėti reikėtų nuo Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos pildymo, įtraukti visas susijusias įmones ir partnerius. Įvertinti, ar jūsų įmonės vidutinės metinės pajamos iš jūsų gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo yra ne mažesnės kaip 50 tūkst. eurų. Taip pat pasitikslinti, ar jūsų kartu su susijusiomis įmonėmis ir partneriais per pastaruosius trejus metus gauta pagalba bendrai neviršijo de minimis statuso.

Jei kyla klausimų, ar jūsų įmonė atitinka visus kriterijus, arba norite pasikonsultuoti dėl savo idėjos, galite kreiptis į kvalifikuotus specialistus. Skaitmeninės rinkodaros agentūra „Media Partner“ pasirengusi kurti arba vystyti jūsų turimą kūrybinę idėją, parengti skaitmeninės rinkodaros priemonių planą. UAB „Nacionalinių projektų rengimas“ konsultuos ir prireikus parengs visus reikalavimus atitinkantį projektą.

Apsvarstę savo įmonės galimybes, galite pretenduoti į didžiausią galimą projektui skirtą finansavimo lėšų sumą, kuri siekia 80–100 tūkst. eurų. Arba planuoti mažesnės apimties darbus – mažiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma yra 30 tūkst. eurų. Šių projektų finansavimo intensyvumas sudaro 75 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Šis laikas skirtas idėjoms suformuoti ir jums pasirengti, todėl siūlome išnaudoti jį efektyviai, rengiant projektą su patikimais partneriais.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.