...

Pasigedusi paslaugų paketo vienoje vietoje pradėjo verslą

Verslas

2022.10.13

Autorius: Giedrė Kakstovienė

Temos: , .

Pasigedusi paslaugų paketo vienoje vietoje pradėjo verslą

Indrė Prichockaitė Asmeninio albumo nuotrauka

Siuntų pervežimo, sandėliavimo ir pakavimo paslaugas siūlanti įmonė WePack.lt susikūrė 2021 gruodį. Jos vadovė Indrė Prichockaitė (30) per ilgus darbo metus e-komercijos srityje pasigedo siūlančių visą aptarnavimo etapų paketą vienoje vietoje: nuo prekės užsakymo iki pristatymo. Susidūrus su būtinybe greitai priimti optimalius sprendimus natūraliai išsivystė nauja, fizinių asmenų ir verslų gyvenimą gerokai palengvinanti paslauga sklandžiam prekių siuntimosi procesui iš Lietuvos ir Lenkijos užtikrinti.

„Puikus, kokybiškas klientų aptarnavimas ir greitis – svarbiausi prioritetai, o lankstumas – antras mūsų vardas“, – vieningai ir užtikrintai taria visa WePack.lt komanda, kurią sudaro ilgamečiai e-komercijos atstovai. Išsigryninę verslo idėją pirmiausia šias paslaugas pasiūlė likimo draugams, rinko pirmuosius atsiliepimus, o kruopštaus darbo dėka, interesantų kiekis sparčiai augo. „Viską vystėme patys nuosavomis lėšomis: susipirkome reikalingas priemones ir tiesiog pradėjome. Vieni vežioja, kiti pakuoja, treti rūšiuoja“, – prisimena I. Prichockaitė ir priduria, kad pasirinktos veiklos kelyje nesudvejojusi nei sekundės: „Konkurentų Lietuvoje galima rasti skirtingoms mūsų siūlomų paslaugų dalims, tačiau tik mes vieni sugebėjome viską apjungti. Priimame mažus ir didelius užsakymus, esame visada šalia, kai reikia patarimo įvairiais klausimais, dirbame be poilsio dienų vardan visų mūsų sėkmės. Esame el. komercijos verslo rankos, išvaduojančios iš sandėlio nuomos ir komunalinių paslaugų kaštų, pakavimo darbuotojų, o fiziniams asmenims padedame sutaupyti ir siuntas gauti greitai. Tikrai jokie skeptikai neįtikintų, kad idėja bloga“.

Iššūkiai – proceso dalis

Pašnekovė atvirai pasakoja versle susidurianti su begale iššūkių (daugiausiai – sisteminių), tačiau tai priima ramiai, paprastai, kaip neišvengiamą kasdienybę. Jie padeda užsigrūdinti, jaustis tvirčiau, tobulėti. „Viena sunkiausių užduočių – sandėlio valdymo optimizavimas. Didžiausias iššūkis buvo persikraustyti iš vienų patalpų į kitas, bandymas visur suspėti, kai dėliodamasi daiktus kartu vos ne iš dėžių siunti klientų užsakymus“, – sudėtingiausias verslo dienas, kai iš mažų sandėliukų persikraustė į didelį sandėlį, prisimena moteris. „Kad įveiktumėte iškylančias kliūtis atidžiai įsiklausykite į individualius klientų pageidavimus, o paslaugas plėskite palengva. Tai užtikrins didesnį efektyvumą“, – papildo ji ir sako paskaičiavusi, kad asmeninės investicijos šioje veikloje turėtų atsipirkti per 2 metus.

Vardindama darbo WePack.lt privalumus I. Prichockaitė džiaugiasi galimybe ne tik iš arčiau pažinti skirtingą veiklą vykdančius verslus, bet ir tapti jų mechanizmo dalimi. „Pažintys su įdomiais žmonėmis įkvepia, o tokio tipo paslaugos klientams labai reikalingos. Puikus jausmas apima matant, kad kruopštaus mūsų darbo dėka verslai sėkmingai augina pardavimus. Per nepilnus metus sugebėjome užmegzti tvirtus partnerystės ryšius su patikimais Lietuvos ir Lenkijos tiekėjais, praplėtėme požiūrį į bendradarbiavimą, todėl WePack.lt klientai turi palankiausias sąlygas praplėsti prekių asortimentą“.

Paslaugos, reikalingos kaip oras ir vanduo

Indrė pastebi, kad vienoje vietoje randamo sukomplektuoto aptarnavimo paketo labai trūko, todėl jo atvedimas į rinką tapo nebeišvengiama būtinybe. „Šiuo metu teikiame tokias paslaugas kaip pakavimas (prekės dailiai įpakuojamos, laikantis visų jūsų nurodymų ir išsiunčiamos pirkėjams, pagal taisykles paruošiamos Marketplace tipo prekybos platformoms kaip Pigu.lt ir pan.), perpakavimas (tiekėjų duomenų, atributikos likvidavimas iš siuntų ir išsiuntimas su savo arba klientų lipdukais), sandėliavimas (inventorizuojame, rūšiuojame saugome ir prižiūrime, o mokama tik už faktiškai užimtą vietą), adreso nuoma Lenkijoje ir Lietuvoje siuntoms priimti (galite pirkti prekes tiesiai iš tiekėjų) bei per 1/d.d. jų atvežimas iš Lenkijos (iki durų).

Įgyvendiname el. parduotuvių užsakymus (fulfillment) (skrupulingai prižiūrime klientų el. parduotuvę bei platformų kaip Ebay, Amazon paskyras ir išsiunčiame užsakymus jų klientams), – pasinaudoti WePack.lt teikiamomis galimybėmis ir visam laikui pamiršti siuntų tvarkymo problemas kviečia verslininkė. „Labai džiugu, kad didžioji dalis klientų ateina išgirdę apie geras jų draugų patirtis. Dirbti taip, kad tave rekomenduotų yra didelis pasiekimas. Didžiuojuosi savo komanda“.

Aklo tikėjimo neužtenka

„Manau, kad dažna naujų verslininkų klaida yra nepamatuotas tikėjimas, kad viskas bus gerai, o jų idėja neabejotinai ta vienintelė“, – sako įžvalgi moteris, kuriai antrina ir visa WePack.lt komanda pabrėždami, kad sėkmingam verslo vystymui, geriausio rezultato siekimui yra būtinas įžvalgumas ir lankstumas paslaugą patikslinti, pataisyti taip, kaip reikia klientui. „Pradžia visada sudėtinga, o kelio pradžioje, be abejo, kyla daug klausimų, kliūčių, randasi kritikos ir labai lengva pasiduoti. Svarbiausia – tvirtai, aiškiai žinoti dėl ko tai darote ir judėti pirmyn nesigręžiojant. Patariu rasti gerą mentorių, žmogų, kuris negailės dalintis savo patirtimi, įžvalgomis, protingai priimti kritiką, į ją įsiklausyti ir, nebūtinai su visa ja sutikus, priimti sprendimus. Neįsivaizduojate kiek daug galite nuveikti ir suprasti vien tik klausydami!“, – patirtimi dalijasi pašnekovė ir primena seną, gerą gerb. John D. Rockefeller pasakytą tiesą:„Nepaprastai gerai nudirbkite visai paprastus darbus – štai kokia yra maža didelės sėkmės paslaptis“. Viskas slypi smulkmenose.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.