...

Lietuviškas startuolis „Zenoo“ siekia surinkti nuo 300 000 iki 600 000 eurų „Funderbeam“ platformoje

Verslas

2022.07.04

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Lietuviškas startuolis „Zenoo“ siekia surinkti nuo 300 000 iki 600 000 eurų „Funderbeam“ platformoje

„Zenoo“ komanda Asmeninio albumo nuotrauka

Zenoo“ priima natūralaus liofilizuoto žalio gyvūnų ėdalo užsakymus Europoje. Įmonė „Funderbeam“ platformoje siekia surinkti nuo 300 000 iki 600 000 eurų, kad galėtų plėstis į Vokietijos, Austrijos ir Šiaurės šalių rinkas bei kurti naujus receptus alternatyvių baltymų šaltinių pagrindu.

Agota Jakutytė, viena iš įmonės įkūrėjų ir jos vadovė, pati yra šunų savininkė ir naminių gyvūnų mitybos specialistė. Idėja įkurti „Zenoo“ kilo prieš trejus metus, kai, susirgus Agotos šuniui, ji pradėjo daugiau domėtis gyvūnų ligomis.

„Daugumoje naminių gyvūnų ėdalo gausu angliavandenių, kurie katėms ir šunims gali sukelti sveikatos problemų. Mūsų tikslinėse rinkose naminių gyvūnų savininkai turi galimybę vengti daug angliavandenių turinčių produktų ir pirkti kokybiškesnį ėdalą arba gaminti jį patys, tačiau tam reikia laiko ir žinių.  „Zenoo“ siūlo liofilizuotą žalią ėdalą iš 100 % natūralių ingredientų“, – pasakoja Agota Jakutytė.

„Zenoo“ teikia šunų maisto užsakymo paslaugą: užsakyti tereikia vieną kartą, o maistas klientui pristatomas kiekvieną mėnesį“, – aiškina sertifikuota gyvūnų mitybos ekspertė Agota Jakutytė.

Įmonė pasirengusi plėstis

„Aš labai anksti pradėjau investuoti į „Zenoo“ ir pastaruosius 18 mėnesių mačiau, kaip jie auga. Komandos įsipareigojimas kuriamam produktui ir sprendimui suteikė man pasitikėjimo, kad ši įmonė bus sėkminga. Tai, kaip ryžtingai jie sprendžia rinkodaros, verslo procesų ir kitus iššūkius, rodo, kad įmonė yra pasirengusi plėstis“, – sako Dmitri Sumin, Cognitum.ee angelas investuotojas, „Passware“ įkūrėjas ir Estijos verslo angelų asociacijos EstBAN) narys.

„Zenoo“ koncepcija sukurta 2019 m., o įmonė įsteigta 2020 m. Be Lietuvos, kitos pagrindinės įmonės rinkos yra Šveicarija ir Jungtinė Karalystė; nuolatinius užsakymus galima pateikti iš visos ES.

Investavimo ir prekybos platforma „Funderbeam“ sparčiai augančioms įmonėms suteikia galimybę pritraukti kapitalo ir prekiauti. Iki šiol „Funderbeam“ platformoje daugiau nei 25 000 investuotojų iš 133 šalių investavo daugiau nei 52 milijonus eurų. „Funderbeam“ antrinėje rinkoje buvo parduota daugiau nei 24 milijonų eurų vertės investicijų. Antrinės rinkos mėnesio prekybos apimtis viršija 2 milijonus eurų. 2013 metais įkurta įmonė turi biurus Taline, Londone, Kopenhagoje, Zagrebe ir Singapūre.

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.