...

Lietuvių startuolis „Sharecruit“ pritraukė šešiaženklę investiciją iš Kanados

Verslas

2014.12.18

Autorius: BZN start

Temos: , .

Lietuvių startuolis „Sharecruit“ pritraukė šešiaženklę investiciją iš Kanados

Į „Sharecruit” investavęs Dmitrijus Kanovičius pabrėžė, kad jam įspūdį paliko komandos ryžtas siekti globalių tikslų. flickr.com nuotr.

Rugpjūčio mėnesį startavusi darbuotojų paieškos platforma „Sharecruit“ pritraukė investiciją iš Kanadoje gyvenančio privataus investuotojo. Startuolis gautą investiciją, anot vadovės Astos Čepulytės, panaudos plėtrai Lietuvoje ir žengimui į užsienio rinkas.

„Per kelis mėnesius mums pavyko pritraukti daugiau kaip 300 įmonių ir pagerinti jų darbuotojų paieškos procesą. Greiti rezultatai patraukė investuotojų dėmesį. Mums dabar itin svarbu kuo greičiau augti Lietuvoje ir užsienyje, kad galėtume įsitvirtinti konkurencingoje darbuotojų paieškos rinkoje. Šiam tikslui pasiekti mes plėsime komandą ir tobulinsime produktą”, – teigia A. Čepulytė.

Socialiniuose tinkluose dalindamasis personalizuotais darbo skelbimas jis parodo potencialiems darbuotojams, kokia yra įmonės kultūra, darbo aplinka, laisvalaikis bei kolegos

A. Čepulytė.

Į „Sharecruit” neatskleidžiamą pinigų sumą investavęs lietuvių kilmės kanadietis Dmitrijus Kanovičius pabrėžė, kad jam įspūdį paliko komandos ryžtas siekti globalių tikslų. „Investicija į „Sharecruit” man, Lietuvos piliečiui, gyvenančiam Šiaurės Amerikoje, turi simbolinę reikšmę – investuodamas į startuolį, kuriuo tikiu, kartu investuoju į Tėvynę, jos ateitį – jaunus ir ambicingus žmones. Kaip profesionalus investuotojas aš įvertinau „Sharecruit” potencialų pritaikymą globalioje rinkoje, kūrėjų motyvaciją ir profesionalumo lygį bei „Nextury” ryžtą padėti aistringai ir talentingai komandai. Pirmieji įspūdžiai – daug žadantys ir viliuosi, kad kartu dirbdami pasieksime gerų rezultatų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulinėje rinkoje”, – sakė D. Kanovičius.

A.Čepulytės sukurta platforma „Sharecruit” – naujoviškas būdas įmonėms ieškoti darbuotojų. „Sharecruit“ jau turi 300 klientų. Tarp didžiausių įmonių yra Lietuvoje įsikūrę „Danske Bank”, „Swedbank“ bei „Avon” padaliniai, „UPS” įgalioti atstovai UAB „Skubios siuntos”, „NFQ grupė“ bei UAB „Ladina ir partneriai“.

„Daugelis mūsų turime talentingų draugų, savo srities profesionalų. „Sharecruit“ siūlo būdą, kaip išnaudoti darbuotojų kontaktus: į naujų kolegų paiešką įtraukti esamus bendradarbius ir taip sudominti dar daugiau talentingų kandidatų dalyvauti atrankose. Mūsų platformos dėka darbuotojas tampa aktyviu įmonės ambasadoriumi. Socialiniuose tinkluose dalindamasis personalizuotais darbo skelbimas jis parodo potencialiems darbuotojams, kokia yra įmonės kultūra, darbo aplinka, laisvalaikis bei kolegos“, – verslo idėjos esmę priminė A. Čepulytė.

Tai – jau antra „Sharecruit“ pritraukta investicija. Pirmasis į startuolį investavo rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures“. Ilja Laurs ir Mindaugo Glodo vadovaujamas fondas išaugino „Sharecruit“ vertę 500 %.

Apie Nextury Ventures

Nextury Ventures yra rizikos kapitalo fondas, įkurtas vieno žinomiausių Lietuvoje ir pasaulyje verslininkų Ilja Laurs kartu su Mindaugu Glodu, patyrusiu informacinių ir komunikacinių technologijų verslo vadovu. Fondas investuoja į verslo startuolių komandas bei didelio verslo potencialo turinčias idėjas.

Ekspertai

Ilja Laurs

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.