...

Ketvirtis milijono eurų skirta lietuvių startuoliui

Verslas

2021.07.30

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: .

Ketvirtis milijono eurų skirta lietuvių startuoliui

Fullreach komanda Asmeninio albumo nuotr.

Lietuvių sukurtas startuolis „Fullreach“ paskelbė, kad išankstinio finansavimo etapas baigtas ir gauta 250 tūkst. eurų. Dalyvaujant privataus kapitalo fondui ir akceleratoriui „Kalista Ventures“, daugiausia investicijų skirta iš JAV rizikos kapitalo fondo „Launchpad Capital“, veikiančio San Fransiske. 

Startuolio įkūrėjas Algimantas Padegimas džiaugiasi, kad „Fullreach“ pavyksta veikti itin konkurencingoje rinkoje, o vartotojai mato įmonės privalumus.

„Tradiciniai skaitmeninės rinkodaros kanalai ir „Google“ tampa vis mažiau suprantami reklamos pirkėjams, turintiems ribotus resursus. Įmonės susiduria su iššūkiais, norėdamos pasiekti potencialius klientus, o vartotojai atakuojami jų poreikių neatitinkančiomis reklamomis. Mes norime pakeisti šį požiūrį, suteikdami asmeniškesnį ir efektyvesnį požiūrį į augimą. JAV skaitmeninės rinkodaros rinka yra išskirtinai konkurencinga, čia išleidžiami milijardai dolerių“, – pasakoja A. Padegimas.

Pagrindiniai startuolio klientai – JAV veikiančios finansinių technologijų („Fintech“) ir efektyvios izoliacijos („Insutech“) sektorių įmonės. 

Kiekvienas darbuotojas – įmonės akcininkas

Pritrauktas investicijas startuolis skirs „Fullreach“ platformos plėtrai, IT ir rinkodaros specialistų komandai formuoti.

„Šiuo metu „Fullreach“ vykdome darbuotojų paiešką Lietuvoje. Tiesioginis darbas JAV rinkoje yra vienas iš privalumų, siūlomų naujiems komandos nariams. Vis dėlto išsiskiriame Lietuvos IT ir rinkodaros sektoriuje tuo, kad kiekvienas darbuotojas tampa ir įmonės akcininku“, – atkreipia dėmesį pašnekovas.

Anot jo, geriausius rezultatus žmonės pasiekia, kai yra aktyviai įsitraukę į verslą, kuris kuria vertę ne tik vadovams, bet ir patiems darbuotojams: „Siekiame, kad visa „Fullreach“ komanda prisidėtų prie įmonės valdymo, jaustųsi jos savininkais. Siūlome akcijas visiems darbuotojams, nesvarbu, kokią poziciją jie užima“, – teigia Tadas Čekavičius, „Fullreach“ vienas iš įkūrėjų ir direktorius.

Jo poziciją papildo kitas startuolio įkūrėjas technologijų direktorius Mantas Urnieža. Verslininko teigimu, įmonė labiausiai ieško IT ir skaitmeninės rinkodaros ekspertų: „Poreikis didelis: nuo programuotojų, duomenų analitikų iki saugumo specialistų, skaitmeninės rinkodaros ekspertų. Siekiame suburti profesionalus, kurie nori greitai augti, tobulėti. Tikimės kuo greičiau teikti visavertes paslaugas JAV rinkai“, – sako M. Urnieža. 

Pirmoji rizikos fondo investicija

Startuolis „Fullreach“ yra pirmoji JAV rizikos kapitalo fondo investicija Europoje. Šių metų balandį veiklą pradėjęs fondas savo investiciniam startui pasirinko Lietuvos bendrovę.

„Ši „Fullreach“ komanda yra veiklūs ir ambicingi profesionalai. Jie turi visas savybes, kurių reikia efektyviai plėtoti startuolių rinkodarą, įskaitant ir tuos startuolius, į kuriuos mūsų fondas jau yra investavęs JAV. Suteiksime startuoliui prieigą prie JAV verslo profesionalų tinklo. Tikime, kad taip padėsime įmonei tapti rimtu žaidėju ir įsitvirtinti itin konkurencingoje rinkoje“, – sako „Launchpad Capital“ fondo įkūrėjas Ryanas Gilbertas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.