...

Inovatyvią idėją siūlantis startuolis pritraukė 182 tūkst. eurų

Verslas

2021.12.01

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

Inovatyvią idėją siūlantis startuolis pritraukė 182 tūkst. eurų

asmeninio albumo nuotr.

Ankstyvajame etape (angl. pre-seed) startuolis „Melp“ pritraukė 182 tūkst. eurų investiciją. Pagrindiniu investuotoju tapo rizikos kapitalo fondas „70 Ventures“, taip pat prisijungė keletas verslo angelų.

„Džiaugiamės investicijomis, kurios padės pradėti pardavimus užsienio rinkose ir toliau plėtoti produktą, – sako „Melp“ vadovas ir vienas įkūrėjų Juozas Sargūnas. – Rizikos kapitalo fondo „70 Ventures“ komanda turi daug patirties, dirbdama su B2B (angl. business-to-business) sektoriaus startuoliais. Tai būtų naudinga mums siūlant produktą užsienyje, kur matome augančią kovą dėl talentų ir didėjančią darbuotojų išmokų svarbą šiame procese.“ 

Visi privalumai vienoje programėlėje

Praėjusių metų rudenį veiklą pradėjusi kompanija sukūrė darbuotojams teikiamų privalumų valdymo programėlę. Kai vis daugiau kalbama, kad įmonėms kyla keblumų, siekiant pritraukti ir išlaikyti talentus bei pasiūlyti darbuotojams ką nors tikrai motyvuojančio, startuolis „Melp“ rado sprendimą. Jie įgalino verslus naudotis unikalia sistema, leidžiančia personalizuoti darbuotojo motyvavimo sistemas. Sistema turi ir daugiau galimybių: išmokų patikra, personalizuoti pranešimai ir pan.

Anot startuolio kūrėjų, šiuolaikinėje rinkoje pasiūlyti darbuotojui darbo užmokestį nebeužtenka. Siekiant išlaikyti juos ir kiek įmanoma labiau sumažinti darbuotojų kaitą įmonėje, būtina atsižvelgti į papildomus darbuotojo poreikius. Tam padeda personalizuotas požiūris, kai vartotojas gali pats išsirinkti jį dominančią motyvavimo priemonę. 

Platformoje personalo specialistai gali lengvai kurti, priskirti ir paskirstyti naudą darbuotojams, perduoti jas komandai pasirinkta kalba, gauti įžvalgių ataskaitų ir analizių. Darbuotojai turi programėlę, kurioje gali matyti savo išmokų paketą su aiškia kiekvienos išmokos verte, pasirinkti norimas lanksčias išmokas, gauti papildomos informacijos apie sąlygas ir naudojimą.

Didins funkcionalumą

„Melp“ vadovas pasakoja, kad nuolatinis komandos tikslas – tobulinti programėlėje siūlomus privalumus. Pritrauktos investicijos prisidės ne tik prie plėtros, bet leis įdiegti ir naujų galimybių. 

„Nuo kitų metų pradžios savo klientams siūlysime prekyvietės funkcionalumą, o jų darbuotojai galės savarankiškai iš tam skirto biudžeto pirkti prekes ar paslaugas. Pirmieji Baltijos šalyse pasiūlėme galimybę rinktis lengvatas darbuotojams, dabar lankstumo pridėsime ir perkant“, – priduria J. Sargūnas.

Ne pirmos investicijos

Vos metus gyvuojantis startuolis jau gali didžiuotis keliomis svarbiomis investicijomis. Iki šiol „Melp“ iš steigėjų, konsultantų ir darbuotojų komandos buvo pritraukę 540 tūkst. eurų. Šios pradinės investicijos buvo naudojamos kuriant internetinę žmogiškųjų išteklių platformą įmonėms ir programėlę darbuotojams. Tiesa, rinkai produktas pristatytas tik šių metų spalį. Anot startuolio įkūrėjų, paslauga nesunkiai įperkama kiekvienam verslui. 

Svariausią investiciją į startuolį atlikusio fondo „70 Ventures“ valdymo partneris Peras Molleris pasakoja, kad „Melp“ rado prieigą prie vis augančios pasaulinės darbo rinkos problemos.

„Talentų svarba kasdien didėja visiems darbdaviams, todėl visame pasaulyje matome augančias investicijas į žmogiškųjų išteklių technologijų (angl. HR-Tech) tipo įmones. Pastebėję neišnaudotą galimybę, ją išplėtojo stipri „Melp“ komanda. Mes investuojame į ambicingus kūrėjus, turinčius pasaulinio augimo potencialą, tad džiaugiamės mūsų portfelį papildžiusia „Melp“ komanda“, – komentuoja „70 Ventures“ fondo valdymo partneris P. Molleris.

 

Parengta pagal StartupLithuania.lt informaciją

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.