...

Grožio paslaugų bendruomenės plėtrai – arti 1 mln. litų siekianti investicija

Verslas

2014.07.30

Autorius: BZN start

Temos: , .

Grožio paslaugų bendruomenės plėtrai – arti 1 mln. litų siekianti investicija

Vygintas Ankudavičius, vienas iš „Tokia.lt“ įkūrėjų ir vykdantysis direktorius Asmeninio albumo nuotr.

Rizikos kapitalo grupė „PracticaCapital” investavo į sparčiai augančią bendruomenę “TOKIA.LT” – centralizuotą grožio specialistų ir entuziastų platformą, kurioje vizualiai pristatomos jų parduodamos grožio paslaugos bei produktai. Tiksli investicijų plėtrai užsienio rinkose suma nėra atskleidžiama.

Visiems vartotojams atviroje bei nemokamoje platformoje galima surasti visažistes, manikiūrininkes, šukuosenų meistres bei kitas grožio paslaugas teikiančias specialistes, peržiūrėti jų darbų nuotraukas, video pamokas, asmeninėmis žinutėmis suderinti vizito laiką bei kainą.

Peržvelgiant grožio vaizdus, pristatomos ir jiems sukurti naudotos kosmetikos priemonės. Projektas siekia iš esmės apversti kojomis dekoratyvinės kosmetikos rinkimosi procesą, kai renkiesi ne pakuotę, o rezultatą jau matydamas skirtingus priemonės naudojimo būdus, kuriais dalinasi pačios bendruomenės narės.

Mažiau nei prieš metus pradėjusi burtis TOKIA.LT bendruomenė jau vienija daugiau nei 12 000 narių, o prireikus grožio specialisto galima rinktis daugiau nei iš 300 profesionalų visoje Lietuvoje.

„Susirasti patikimą specialistą ir jam patikėti savo išvaizdą ypatingos šventės proga yra labai sunku. Todėl mes siekiame suteikti galimybę profesionalams vizualiai pristatyti savo gabumus, bendrauti su savo auditorija tiesiogiai, o ieškantiems paslaugų ir informacijos apie kosmetikos priemones pateikti didelę pasirinkimo įvairovę vienoje vietoje“, – dalinasi R. Tumasonytė, TOKIA.LT rinkodaros vadovė.

Planuoja plėtrą Europoje

Jauna įmonė jau planuoja ir plėtrą į užsienį. Svarstomos tokios šalys kaip Prancūzija, Italija bei Ispanija, kur susidomėjimas dekoratyvine kosmetika, grožiui išleidžiamos pajamos bei socialinis merginų aktyvumas internete yra vieni aukščiausių Europoje.

„Practica Capital“ investicija bus skirta sistemiškai tobulinti produktą bei diegti naujas fukcijas bei aktyviai plėstis užsienio rinkose”, – teigia Vygintas Ankudavičius, vienas iš „Tokia.lt“ įkūrėjų ir vykdantysis direktorius.

„Neabejojame, kad „TOKIA.LT“ jau netolimoje ateityje iš esmės pakeis grožio paslaugų ir kosmetikos priemonių rinkimosi procesą. Atsakymų, kurių nebegali duoti mamos, merginos ieško internete, tad “TOKIA.LT“ teikiami sprendimai yra ir bus aktualūs merginoms visame pasaulyje“, – investiciją vertina Petras Mičiūnas, “Practica Capital” partneris.

TOKIA.LT komanda dalyvavo šių metų LOGIN progreso konferencijos Startup Fair (Startuolių Mugėje). Tai viena iš 5 perspektyviausiomis laikytų komandų, kurių dalyvavimą renginyje palaikė ir finansiškai skatino sėkmingiausias lietuvių startuolis VINTED. LOGIN Startup Fair iš viso dalyvauvo 54 startuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

„Practica Capital“ yra rizikos kapitalo įmonių grupė įsteigta 2011 m. susibūrus verslininkų ir finansininkų komandai. Grupė administruoja 6 mln. eurų pradinės stadijos rizikos kapitalo fondą „Practica Seed Capital” bei 15,7 mln. eurų rizikos kapitalo fondą „Practica Venture Capital”, įsteigtus pagal Europos Investicijų Fondo (EIF) administruojamą JEREMIE iniciatyvą. Fondai teikia ankstyvos ir vėlesnės stadijos finansavimą smulkiam ir vidutiniam verslui Lietuvoje.

Tokia.lt

106-1406699409-997628.jpg 106-1406699409-503565.jpg 106-1406699409-538726.jpg 106-1406699409-948742.jpg

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.