...

Dirbtinio intelekto startuolis „Perfection.AI“ pritraukė antrąją investiciją

Verslas

2019.12.06

Autorius: BZN Start

Temos: , .

Dirbtinio intelekto startuolis „Perfection.AI“ pritraukė antrąją investiciją

Perfection.AI komanda, investuotojai ir verslo angelai Asmeninio albumo nuotr.

Prieš kiek daugiau nei metus savo veiklą pradėjęs „Perfection.AI“ startuolis, kuriantis dirbtinio intelekto platformą, kuri leidžia automatizuoti kai kuriuos žaidimo kūrimo etapus, gavo jau antrąją investiciją. Šįkart ji iš viso siekia 150 tūkst. Eur – 100 tūkst. Eur iš jų skyrė rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“.

„Perfection.AI“ yra vienintelis startuolis Lietuvoje, kuris susieja dirbtinio intelekto (DI) sprendimus su žaidimų kūrimo poreikiais: „Mūsų ilgalaikė vizija yra dirbtinį intelektą pritaikyti skirtingoms žaidimo kūrimo proceso dalims: balansuojant, testuojant ir personalizuojant žaidimą, generuojant jo lygius bei kuriant vidinę rinkodarą. Šiuo metu fokusuojamės ties grafikos užduočių sprendimu: siekiame sutrumpinti laiką, reikalingą 3D grafikai ar animacijai sukurti“, – apie „Perfection.AI“ galimybes ir potencialą pasakoja įmonės įkūrėjai Simona Vasytė-Kudakauskė ir Kęstutis Taučkėla.
Pasak „Open Circle Capital“ partnerio William Cardwell, šio startuolio komanda savo profesionalumą įrodė, įspūdingai progresuodami ir turėdami aiškius planus bei tikslus: „Mes tikime, kad norėdami išlaikyti savo konkurencinį pranašumą, pirmaujantys žaidimų kūrėjai ir dizaineriai vis dažniau ieško DI pagrįstų sprendimų, o „Perfection.AI“ jiems siūlo puikų sprendimą“.

Pažangi technologija

Jau šiandien „Perfection.AI“ leidžia vieno žaidimo lygio kūrimą sutrumpinti nuo dviejų dienų iki vos dviejų minučių: „Lygio kūrėjas, dirbdamas tiesiogiai su DI, išmoko jį įvertinti, kas yra geras lygis, o kas ne. Po šio etapo tereikia pasirinkti lygio kūrimo nustatymus ir DI pats gali generuoti žaidimo lygius. Jeigu koks nors DI sugeneruotas turinys netinka, jį vėliau galima nesunkiai pakeisti“, – apie pasiektus tikslus pasakoja S. Vasytė-Kudakauskė.

Kiekvienas 3D grafikos specialistas žino, kad sukurto vaizdo įrašo ar paveiksliuko, priklausomai nuo pasirinktos kokybės, eksportavimo laikas skiriasi, tačiau S. Vasytės-Kudakauskės teigimu, „Perfection.AI“ leidžia tokio laiko gaišimo išvengti: „Vieno aukštos kokybės kadro eksportavimas gali trukti net iki 6 valandų, o ką jau kalbėti apie animacijas, kurias sudaro tūkstančiai kadrų. Mūsų DI paremta technologija išmoksta iš vieno ar dviejų pagrindinių kadrų pagerinti kokybę, ir taip sutaupyti daugybę laiko. Be to, mūsų dirbtinis intelektas leidžia atlikti smulkias korekcijas be papildomo DI treniravimo. Tai leis žaidimų kūrėjams sutaupyti begalę valandų ir pagreitinti iteracijos ciklus“.

Skirs pasiruošimui

Startuolio atstovų teigimu, panašias technologijas kuria ir „Nvidia“ bei „Intel“. Šių kompanijų siekis yra sukurti vieną bendrinį DI, kuris tiktų visiems atvejams. „Perfection.AI“ atstovai tiki, kad siekiant aukščiausios kokybės rezultatų, reikia spręsti kiekvieną žaidimo kūrimo atvejį atskirai, ką jie ir daro. Todėl „Perfection.AI“ šiuo metu gali pasiekti rezultatus, kurie matematiškai lenkia minėtus technologijų gigantus.

Naujoji 150 tūkst. Eur investicija bus naudojama produkto paruošimui išleidimui į rinką: šiuo metu „Perfection.AI“ jau tiesiogiai dirba su keliomis įmonėmis, tačiau kompanijos planuose yra platformos, prieinamos visiems žaidimų dizaineriams, sukūrimas.

„Open Circle Capital“, valdantis daugiau kaip 20 mln. Eur turtą, investuoja į lietuviškas įmones, kuriančias produktus aukštųjų technologijų srityse. Fondas įkurtas, įgyvendinant Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos finansinę priemonę „Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondas I“. 13,8 mln. Eur fondui skirta iš INVEGOS fondo.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.