...

Žinomi verslininkai rinkosi į „bzn start“ įkurtuvių vakarėlį

Verslas

2020.09.18

Autorius: Emilija Zareminaitė

Temos: .

Žinomi verslininkai rinkosi į „bzn start“ įkurtuvių vakarėlį

Vakarėlio šeimininkai Ilja Laurs ir Živilė Glaveckaitė bei Workland vadovė Laura Panovienė fotograf. Paulius Peleckis

Ketvirtadienio vakarą žinių centro augančiam verslui „bzn start“ šeimininkai Ilja Laurs ir Živilė Glaveckaitė kartu su komanda pakvietė į naujo biuro įkurtuves gausybę garbingų ir žinomų svečių bei verslininkų, valdančių tarptautinius verslus. Renginio dalyviai turėjo progą išvysti įspūdingą, specialiai įkurtuvėms paruoštą šou, pasivaišinti premium kokteiliais, pabendrauti tarpusavyje ir palikti savo mintis išskirtinėje drobėje.

Įkurtuvių dalyviai stebėjo įspūdingą baro šou, kurį pristatė „Barmen for You“. Vakarą vedė charizmatiškas „A-komanda“ renginių vedėjas Evaldas Venskutonis.

Vakaro svečiai savo idėjas bei linkėjimus „bzn start“ komandai įamžino drobėje, kuri bus įrėminta naujame biure. Vakaro gerą nuotaiką skleidė „DJ Pramogos” įkūrėjas Aleksandras, pasirūpino puikia muzika!

Naujaisiais namais tapo bendradarbystės erdvės senamiestyje

„bzn start“ komanda sostinės širdyje esančiame biurų ir bendradarbystės erdvių „Workland“ patalpose įsikūrė vos prieš mėnesį. Kaip pasakoja „bzn start“ įkūrėja bei strategė Ž. Glaveckaitė, sprendimą persikraustyti lėmė pasikeitęs požiūris į darbo vietą. Tai tapo ypač akivaizdu pastaruoju metu, kai pandemija sukėlė nemažai pokyčių ir paskatino peržiūrėti darbo procesus.

„Norėjome pasidžiaugti savo nauju biuru bendradarbystės erdvėse „Workland“, galų gale namais iš didžiosios raidės. Mums labai gera čia ir pakvietėme visus kartu linksmai atšvęsti. Šie metai, manau, visiems yra įdomūs ir pilni netikėtumų, tad tokie pokyčiai buvo tikrai sėkmingas ėjimas. Keitėsi darbo pobūdis ir reikėjo lanksčių sprendimų. O čia – idealus variantas“, – susirinkusiems svečiams sakė Ž. Glaveckaitė.

„Džiaugiuosi „bzn start“ komanda. Gera būti jos dalimi ir malonu matyti pozityvius pokyčius. Tikiuosi, tai leis dar užtikrinčiau tęsti tai, ką darote, o darote tikrai puikiai. Prisidedate prie startuolių ir vienaragių infrastruktūros kūrimo, tą tikrai vertiname“, – teigė vienas sėkmingiausių Lietuvos verslininkų I. Laurs.

Sveikino su pokyčiais

Į vakarėlį pasidžiaugti naujais „bzn start“ pokyčiais ir įgyvendinamais projektais atvyko įmonių grupės „Topo grupė“, valdančios didžiausią Lietuvoje ir Baltijos šalyse prekybos buities technika ir elektronika tinklą „Topo centras“, įkūrėjas bei akcininkas Aurelijus Rusteika, „Telesofto“ įkūrėjas Algirdas Stonys, platformos „Amazon“ guru Žydrūnas Stankevičius, startuolių „Whatagraph“, „Veleza“ įkūrėjai, žinomi Lietuvos rizikos kapitalo fondų partneriai ir daugelis kitų įvairių sričių kūrėjų.

Devynerių metų įdirbis žiniasklaidos rinkoje ir sklaida apie jaunus bei augančius verslus, kurie jau dabar skaičiuoja milijonines apyvartas, paskatino visus susirinkusius svečius įkurtuvių vakarėlyje prisiminti pokyčių menamus kelius ir teisingus priimtus sprendimus „bzn start“ veikloje.

Linkėjo auginti vienaragius

Įkurtuvėse apsilankęs A. Rusteika linkėjo „bzn start“ komandai ir toliau padėti vystytis vienaragiams Lietuvoje: „Potencialo mes Lietuvoje turime tikrai daug, kartais trūksta tik gerų idėjų, įkvėpimo, pasitikėjimo. Jūs su visa komanda tą tikrai galite paskatinti.“

„Atsimenu 2012 m. susipažinau su Živile ir išgirdau jos idėją apie „bzn start“, o dabar štai ką turime! Ačiū jums, kad esat. Tai visiškai fenomenalus reiškinys verslo bendruomenei. Linkiu jums praaugti „The Economist“ ar „Financial Times“ ir tapti vienais didžiausių pasaulyje!“ – linkėjo A. Stonys.

„Aukite ir toliau sėkmingai auginkite kitus, ką ir darote iki šiol. O dabar dar ir tokioje šaunioje naujoje erdvėje. Ačiū, kad taip profesionaliai buriate versluomenę“, – linkėjimu dalinosi įkurtuvėse apsilankiusi „European Merchant Bank“ administracijos vadovė Monika Rimkūnaitė-Bložė.

Daugėja norinčiųjų įsikurti

Viena iš įkurtuvių svečių, biurų ir bendradarbystės erdvių „Workland“ vadovė Lietuvoje Laura Panovienė sako, kad jų siūlomos bendradarbystės erdvės šiuo metu tapo kur kas paklausesnės nei buvo iki pandemijos. „Įmonės peržiūri savo dabartinius biuro poreikius ir supranta, kad lankstūs sprendimai atneša didelę finansinę naudą jų organizacijai“, – sakė pašnekovė ir pridūrė, kad susidariusi situacija paskatino ieškoti naujų sprendimų kuriant dar daugiau lankstumo nariams.

„Visame pasaulyje stebima tendencija, kad tokiuose centruose vis drąsiau įsikuria ne tik laisvai samdomi specialistai, mažos, augančios įmonės, bet dalį darbuotojų įkurdina ir didesnės bendrovės. Žmonės vis mažiau planuoja į tolimą ateitį, jie nori tinkamų sprendimų čia ir dabar, tad tokios bendradarbystės erdvės, kai viskas įrengta ir niekuo rūpintis nereikia, o esant poreikiui yra laisvė plėstis ar mažinti reikiamas erdves, ypač tinkamos“, – teigė L. Panovienė.

Workland“ priklauso tarptautiniam tinklui, turinčiam visapusiškai prižiūrimus biurų centrus Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Taline.

BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas BZN Start ofiso atidarymas

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.