...

Į Lietuvą žengia tarptautinis verslių žmonių tinklas – SHENET

Verslas

2012.10.26

Autorius: bzn start

Temos: , .

Į Lietuvą žengia tarptautinis verslių žmonių tinklas – SHENET

Maria Forssen Shenet įkūrėja shenet.lt nuotr.

Prieš kelias dienas Vilniuje atvėrė duris tinklas Shenet skirtas versliems žmonėms. SHENET 1999 m. įkurtas ir padaręs sėkmingą plėtra ne tik Švedijoje, bet ir Šanchajuje, žengia pirmuosius žingsnius ir Lietuvoje. Pasak Shenet įkūrėjos Marijos Forssen, šios bendruomenės tikslas – įkvėpti veiklai, padėti užmegzti naujus ir naudingus ryšius, dalytis patirtimi bei atrasti naujas galimybes.

Prieš 13 metų šį tinklą įkūrusi švedė siekė į verslo pasaulį įnešti daugiau spalvų ir galimybių dalytis žiniomis bei kontaktais. Jos vizija sparčiai plito ir šiuo metu Shenet tinklas Švedijoje jungia daugiau nei 5000 narių ir yra įgyvendinęs daugybę sėkmingų projektų, mados bei meno pristatymų, verslumo skatinimo seminarų.

Shenet veikla susidomėjo Lietuvos verslininkės Jolanta Bastienė ir Vaidilutė Eičienė. Iš patirties matydamos, kad Lietuvoje trūksta tokios bendruomenės, kur verslūs žmonės galėtų susitikti, diskutuoti apie verslą ir semtis žinių, užmezgė santykius su Shenet įkūrėja Marija Forssen, siekdamos tokią bendruomenę suburti Lietuvoje.

Kadangi Švedija šiuo metu yra viena didžiausių investuotojų Lietuvoje ir nemažai Švedijos įmonių turi sąsajų su mūsų rinka, verslininkės gretai atrado daug bendradarbiavimo galimybių ir naudų abiems šalims, kuriant tokį tinklą Lietuvoje.

Spalio 23 dieną įvyko pirmasis Shenet Lietuva veiklos pristatymas Švedijos ambasadoje, dalyvaujant pačiai tinklo įkūrėjai Marijai Forssen. Pirmojo renginio metu įkūrėja dalijosi tinklo sėkmės paslaptimis ir pristatė, kokią vertę ir naudą gauna Shenet nariai.

Kaip teigia Shenet Lietuvoje iniciatorė Jolanta Bastienė, siekiama ir Lietuvoje sukurti verslių žmonių bendruomenę, kurie Shenet rengiamų susitikimų metu galėtų dalytis naudingais kontaktais ir idėjomis, gauti patarimų ir išklausyti įvairių sričių tobulėjimo seminarus. Shenet Lietuvoje įkūrėjos įsitikinusios, kad tai puiki galimybė užmegzti ryšius su tiekėjais ir partneriais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir vykdyti sėkmingą verslo plėtrą, įgyvendinti naujas idėjas, dalijantis žiniomis ir patirtimi.

Shenet Lietuvoje jau subūrė pirmuosius narius ir kviečia jungtis į jų tinklą veiklius žmones, kurie nori iš gyvenimo daugiau – svarbiausia Jūsų siekiai ir svajonės, o Shenet padės jas įgyvendinti!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.