...

Garsūs verslininkai, gimę Arklio metais

Verslas

2013.12.13

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Garsūs verslininkai, gimę Arklio metais

Arklio metais gimę žmonės yra aktyvūs, energingi, laisvos sielos, protingi, kilnūs flickr.com nuotr.

2013-iesiems ritantis į pabaigą ir vis labiau artėjant 2014-iesiems imame spėlioti, kokie bus ateinantys metai. Ką nauja jie mums atneš? Gal galime jiems geriau pasirengti? Ateitis, ko gero, tuo ir įdomi, kad yra nenuspėjama. Tačiau mes vis tiek spėliojame… Kai kurios kultūros netgi sukūrė ištisas spėliojimo mokyklas. Geriausias to pavyzdys – kinų horoskopas. Kiekvieni metai turi savo gyvūną, kuris tarytum apibūdina tais metais gimusį žmogų. 2014-ieji bus Arklio metai. Remiantis kinų tradicijomis, šiais metais gimę žmonės yra aktyvūs, energingi, laisvos sielos, protingi, kilnūs. Tokie žmonės paprastai pasižymi optimizmu, gerais socialiniais įgūdžiais, todėl turi daug draugų, sugeba sužavėti aplinkinius.

Galų gale jie yra neabejingi inovacijoms, mėgsta kurti ir pritaikyti savo idėjas realybėje. Kitaip tariant, turi didelį potencialą plėtoti savo verslą. Nenuostabu, kad šiek tiek paieškoję verslo pasaulyje rasime daug pasiekusių žmonių, gimusių Arklio metais. Susipažinkime su bent keliais iš jų.

Romanas Abramovičius (g. 1966 m.). Šio rusų milijardieriaus pavardę, ko gero, žino net ir tie, kurie verslo pasauliu visai nesidomi. Turtus jis krautis pradėjo dar žlungant Sovietų Sąjungai. Iš pradžių vertėsi prekyba, bet greitai pradėjo valdyti įvairias kompanijas. Dabar jo visas turtas vertinamas beveik penkiolika milijardų JAV dolerių. R. Abramovičius yra žmogus, kuris garsėja ne tik savo turtais, bet ir šiek tiek ekscentrišku charakteriu, pomėgiu būti nuolat matomam. Tai jis pasiekė 2003-iaisiais nusipirkęs Londono futbolo klubą „Chelsea“. Verslininko pinigai padėjo klubui iš „Premier“ lygos vidutiniokų tapti vienu stipriausių klubų pasaulyje. Per dešimtmetį „Chelsea“ tris sykius laimėjo Anglijos čempionatą ir sykį UEFA čempionų lygą. Ir viskas tik dėl didžiulių jo savininko ambicijų.

Gordonas Ramsay (g. 1966 m.). Apie G. Ramsay neabejotinai yra girdėję visi, kurie domisi kulinarija arba tiesiog mėgsta žiūrėti kulinarijos laidas. G. Ramsay išgarsėjo kaip itin reiklus, mėgstantis pasikeikti virtuvės vadovas iš tokių laidų kaip „Hell’s Kitchen“ ir „Kitchen Nightmares“. Būtent šios laidos padėjo škotui pelnyti pasaulinę šlovę ir pripažinimą. Šiuo metu visame pasaulyje jis turi dvi dešimtis restoranų, prie kurių nuolat stoviniuoja eilės žmonių, o viso G. Ramsay turto vertė siekia apie keturiasdešimt milijonų svarų.

Įdomu tai, kad garsusis virtuvės vadovas jaunystėje buvo įsitikinęs, jog taps profesionaliu futbolininku. Jam netgi neblogai sekėsi. Jis jau žaidė garsiajame Glazgo „Rangers“, bet traumos sugriovė sportinę karjerą. Galiausiai G. Ramsay nusprendė tapti virtuvės vadovu…

Oprah Winfrey (g. 1954 m.). Dar vienas žmogus, kurio nereikia pristatyti. O. Winfrey pokalbių laida tapo kultūriniu fenomenu, o ji pati – pasaulio garsenybe. Tačiau O. Winfrey nėra vien televizijos žvaigždė. Jos veikla ir įtaka apima gerokai daugiau. Pradėjusi karjerą kaip laidos vedėja, bėgant metams Oprah tapo tikrų tikriausia žiniasklaidos magnate. Jai priklauso studija „Harpo Productions“ ir kanalas „Oprah Winfrey Network“. Bendra jos turto vertė siekia 2,8 milijardo JAV dolerių.

Warrenas Buffetas (g. 1930 m.). Šis Jungtinių Amerikos Valstijų verslo magnatas laikomas geriausiu dvidešimtojo amžiaus investuotoju. Jis nuolat atsiduria turtingiausių pasaulio žmonių dešimtuke ir tebėra vienas įtakingiausių verslininkų pasaulyje. Jo įkurta kompanija „Berkshire Hathaway“ yra viena didžiausių pasaulyje, o paties W. Buffeto turtas vertinamas 58 milijardais dolerių.

Nors yra turtingas ir įtakingas, W. Buffetas išlieka kuklus ir socialiai atsakingas. Jo alga siekia 100 000 JAV dolerių, jis nuolat aukoja labdarai ir garsėja filantropine veikla.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.