...

Duris atvėrė bendradarbystės erdvė IT specialistams

Verslas

2019.01.31

Autorius: BZN start

Temos: , , , .

Duris atvėrė bendradarbystės erdvė IT specialistams

Julija Rimšelė. Asmeninio albumo nuotr.

Viena didžiausių suaugusiųjų programavimo mokyklų Lietuvoje „Vilnius Coding School“, siekdama toliau kurti profesionalią ir tvirtą programuotojų bendruomenę, plečia paslaugų spektrą ir pristato bendradarbystės erdvę „Code-working“. Anot verslo įkūrėjos Julijos Rimšelės, naujoje erdvėje IT ir susijusių sričių specialistai bei pradedantieji turės galimybę susiburti po vienu stogu, lengviau bendradarbiauti ir su mokyklos profesionalais, ir tarpusavyje.

Bendradarbystės erdvė „Code-working“ įsikurs mokyklos patalpose Vilniuje ir Kaune: sostinėje – nuo šių metų pradžios, o Kaune duris atvers vasario pabaigoje. Iš viso bus pasiūlyta 50 darbo vietų.

Tikslas – lengvesnė integracija į darbo rinką

Savo alumnams mokykla siūlys bendradarbystės erdve pusę metų naudotis nemokamai, o visiems kitiems bendradarbystės erdvės „Code-working“ paketas bus prieinamas už mėnesinį abonementinį mokestį.

 

„Galutinis mūsų tikslas – būti ne tik mokymo įstaiga, bet ir tapti tolesne pagalba bei ramsčiu, siekiant karjeros IT srityje.“

J. Rimšelė.

 

„Per praėjusius metus išleidome beveik tūkstantį studentų vien Lietuvoje ir pastebėjome, kad jie išeina ne tik su naujų žinių bagažu, bet ir naujomis pažintimis, kontaktais, karjeros tikslais bei projektų idėjomis mintyse, – sako programavimo mokyklos „Vilnius Coding School“, turinčios padalinius Vilniuje, Kaune ir Rygoje, įkūrėja J. Rimšelė. – O galutinis mūsų tikslas – būti ne tik mokymo įstaiga, bet ir tapti tolesne pagalba bei ramsčiu, siekiant karjeros IT srityje. Pasiūlydami bendrą darbo erdvę, norime suburti visus bendraminčius po vienu stogu, suteikti reikiamą pagalbą mokyklos absolventams, savarankiškai tęsiantiems mokymosi procesą ar jau dirbantiems su savo projektais. Mokyklos nelankiusiems žmonėms siūlome konsultacijas programavimo ir karjeros IT srityje klausimais, naujus profesinius kontaktus, galimybes sutikti projektų partnerių, darbuotojų ir net darbdavių.“

Aktyvi plėtra

Pasak programavimo mokyklos įkūrėjos, bendradarbystės erdvės projektas taip pat yra ir vienas iš pagrindinių mokyklos plėtros Kaune strategijos etapų.

„Reaguodami į augantį mokinių skaičių bei jų lūkesčius siekiame, kad mokiniai visuose mūsų padaliniuose gautų tokį pat išplėtotą paslaugų paketą, apimantį ne tik populiariausias studijų programas, bet ir Karjeros centro paslaugas bei naujas bendradarbystės erdves“, – sako J. Rimšelė ir dalinasi, kad šių metų pirmąjį ketvirtį Kauno padalinyje bus atidarytos naujos patalpos, kur įsikurs bendradarbystės erdvė „Code-working“ bei naujos klasės ir Karjeros centras.

Veikia ir už Lietuvos ribų

Šiuo metu programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ valdo du padalinius Lietuvoje, Vilniuje ir Kaune, bei vieną padalinį Latvijoje, Rygoje, iš viso savo tinkle sujungdama 7 vietas ir 15 klasių. Per trejus veiklos metus mokykla išleido beveik 2 tūkst. absolventų vien Lietuvoje, o beveik 85 proc. iš jų mokyklos Karjeros centras padėjo surasti pirmąją praktikos vietą arba darbą technologijų, programavimo ar su tuo susijusiose srityse.

Karjeros centras bendradarbiauja su daugiau nei 100 IT įmonių: nuo „Tesonet“, „Tele2“, „Deeper“, „Telesoftas“, WIX, „Alna“ iki „Nordcurrent“, „Present Connection“, „Adform“ ir kt. Taip pat mokykla rengia įmonių darbuotojams individualius programavimo mokymus, pritaikytus organizacijos veiklos sričiai, ir visuomenei siūlo nemokamus edukacinius renginius, tokius kaip „Moterys užkariauja IT“, susitikimus su didžiausiomis technologijų įmonėmis Lietuvoje bei plačiai kalba apie nedarbo mažinimą šalyje.

Bendradarbystės erdvė „Code-working“

474-1548917861-303961.jpg 474-1548917861-488398.jpg 474-1548917861-944260.jpg 474-1548917861-129692.jpg 474-1548917861-234203.jpg 474-1548917861-186256.jpg

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.