Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Advokatas ANDRIUS PRANCKEVIČIUS turi daugiau kaip 23 metų teisinio darbo patirtį, kuria naudodamasis padeda tiek startuoliams, tiek ir brandžiam verslui toliau sėkmingai vystyti ir laimėti konkurencinėje veikloje. Andrius yra baigęs Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, stažavęsis Stokholmo universitete ir advokatų kontorose. Nuolat atnaujindamas savo žinias Andrius specializuojasi fintech teisėje, intelektinės nuosavybės teisėje, įmonių susijungimuose ir įsigijimuose, projektų finansavime, akcininkų teisių gynime, taip pat su tuo susijusiame atstovavime visų grandžių teismuose bei arbitraže. Andriaus Pranckevičiaus profesinėje veikloje pažymėtinas BALTICLAW įsteigimas ir ilgalaikis vadovavimas biurams Vilniuje, Maskvoje ir Sankt Peterburge, sukaupta patirtis Lietuvos ir tarptautinėje jurisprudencijoje bei pedagoginė ir mokslinė veikla Vilniaus universiteto Teisės fakultete.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.12.13

Jei registruoju asmenis per Google forms anketą į mokymus, ar užtenka jų sutikimo dėl duomenų apdorojimo, saugojimo, naudojimo, ar reikia pridėti privatumo politiką?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.12.12

Paaiškinkite prašau kaip su skrajutėmis ant asmeninių automobilių valytuvų teisiniu atžvilgiu, nepažeidžia BDAR? Kaip su tokia nepageidautina reklama „pirksiu Jūsų automobilį” ir pan.?

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.