Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Advokatas ANDRIUS PRANCKEVIČIUS turi daugiau kaip 23 metų teisinio darbo patirtį, kuria naudodamasis padeda tiek startuoliams, tiek ir brandžiam verslui toliau sėkmingai vystyti ir laimėti konkurencinėje veikloje. Andrius yra baigęs Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, stažavęsis Stokholmo universitete ir advokatų kontorose. Nuolat atnaujindamas savo žinias Andrius specializuojasi fintech teisėje, intelektinės nuosavybės teisėje, įmonių susijungimuose ir įsigijimuose, projektų finansavime, akcininkų teisių gynime, taip pat su tuo susijusiame atstovavime visų grandžių teismuose bei arbitraže. Andriaus Pranckevičiaus profesinėje veikloje pažymėtinas BALTICLAW įsteigimas ir ilgalaikis vadovavimas biurams Vilniuje, Maskvoje ir Sankt Peterburge, sukaupta patirtis Lietuvos ir tarptautinėje jurisprudencijoje bei pedagoginė ir mokslinė veikla Vilniaus universiteto Teisės fakultete.
This user account status is Approved

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.10.01

Planuoju auginti specialią grikių veislę, tinkamą gaminti grikių arbatai. Šiuo metu formuluoju ir kalbuosi su mokslo bendruomene (MTEP), kuri išmano auginimo specifiką, dirvožemį ir tam būtinas sąlygas. Ar šiame etape esu saugus, tai yra man parengs mokslinį tyrimą, analizę, sąlygas,  su išvadomis, o kažkas gali juo pasinaudoti. Bet šios paslaugos mokamos, aš už jas mokėsiu. […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.09.27

Ar galiu iškviesti iš anksto nesuderinus su darbuotojais grafiko dirbti išeiginėmis ar po darbo valandų, ar būtina leisti įsakymus? Tiesiog norime sustyguoti darbo procesus pagal paklausą. kaip patartumėte elgtis įmonės viduje, kad pasirinktume efektyviausią kelią?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.09.14

Sveiki, turime elektroninę parduotuvę, kartais srautai nenuspėjamai dideli, ir tam norisi pasitelkti išorinius darbuotojus su IDV, kurie pagelbėtų tam laikui surinkti ir supakuoti prekes, t. y. atlikti logistinius reikalus. Jie mato klientų adresus, užsakymus, duomenis apie pirkimus, ar mes nieko nepažeidžiam?

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.