...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

LIFE paraiškų rengimo praktinis seminaras

Įvykęs renginis

LIFE paraiškų rengimo praktinis seminaras

Aplinkos projektų valdymo agentūra ir Lietuvos švariųjų technologijų klasteris kviečia dalyvauti LIFE programos paraiškų rengimo praktiniame seminare! LIFE – tai Europos Sąjungos aplinkos ir klimato politikos finansavimo programa.  Kvietimas yra atviras visiems Europos juridiniams asmenims, ypač laukiami pilotiniai bei demonstraciniai projektai, pritaikantys naują, veiksmingą aplinkosauginį sprendimą. „Paverskite savo žalią idėją tikrove“ – toks yra šių […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Aplinkos projektų valdymo agentūra ir Lietuvos švariųjų technologijų klasteris kviečia dalyvauti LIFE programos paraiškų rengimo praktiniame seminare!

LIFE - tai Europos Sąjungos aplinkos ir klimato politikos finansavimo programa. ??? Kvietimas yra atviras visiems Europos juridiniams asmenims, ypač laukiami pilotiniai bei demonstraciniai projektai, pritaikantys naują, veiksmingą aplinkosauginį sprendimą. „Paverskite savo žalią idėją tikrove“ – toks yra šių metų 450 mln. eurų vertės kvietimas.
Daugiau apie LIFE ℹ️➡️ https://bit.ly/2X0Wl9U

Seminaras skirtas aplinkosauginių projektų iniciatoriams ir paraiškų rengėjams.

Internetinio seminaro metu bus pristatytas LIFE programos Aplinkos ir išteklių naudojimo efektyvumo 2020 m. kvietimas (10 puslapių koncepcijos teikiamos iki liepos 14 d.!). Seminaro metu, pateikiant konkrečius pramonės įmonių, paslaugų ar technologijų atvejus, bus apžvelgta LIFE paraiškos koncepcija: sprendžiamos aplinkosauginės problemos pristatymas, veiklų ir rezultatų loginis išdėstymas, projekto tvarumo atskleidimas, rekomenduojama partnerystė, LIFE pilotinių ir demonstracinių projektų pavyzdžiai, 2020 metams palengvintos finansavimo taisyklės.

Patarimais dalinsis Enviropea konsultacinės firmos ekspertai, kasmet padedantys parengti apie 30 LIFE paraiškų Prancūzijoje.
Seminaras vyks anglų kalba.

Registracija ➡️ https://bit.ly/2LY5FoM

❗️Registracija būtina❗️
Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus "Zoom" prisijungimo nuorodą ir renginio metu galės aktyviai dalyvauti, užduoti klausimus. ? Vietų skaičius ribotas.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.