...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Life Sciences Xmas: Trends & Spells

Įvykęs renginis

Life Sciences Xmas: Trends & Spells

Kada paskutinį kartą dalyvavote intelektualiame vakarėlyje? Gruodžio 2 d. visą Lietuvos gyvybės mokslų industrijos bendruomenę ir tuos, kam įdomūs žmogaus kūne vykstantys stebuklai, MITA projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ komanda kviečia į virtualų kalėdinį vakarėlį „Life Sciences Xmas: Trends & Spells“. Oslo universiteto neuromokslininkė dr. Laura Bojarskaitė tiria miegą ir jo metu vykstantį „smegenų […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Kada paskutinį kartą dalyvavote intelektualiame vakarėlyje? Gruodžio 2 d. visą Lietuvos gyvybės mokslų industrijos bendruomenę ir tuos, kam įdomūs žmogaus kūne vykstantys stebuklai, MITA projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ komanda kviečia į virtualų kalėdinį vakarėlį „Life Sciences Xmas: Trends & Spells“.

  • Oslo universiteto neuromokslininkė dr. Laura Bojarskaitė tiria miegą ir jo metu vykstantį „smegenų plovimą“, kurio metu iš smegenų pašalinami kenksmingi toksinai. Ji apžvelgs, kaip mus veikia miego stoka, bei patars, kaip gerai išsimiegoti.
  • Biochemikas dr. Aurelijus Burokas papasakos apie tai, kas gyvena mūsų žarnyne, ir kas nulemia mūsų gerą sveikatą bei savijautą.
  • Epigenetinių tyrimų psichiatrijoje pradininkas dr. Artūras Petronis, dirbantis Vilniaus ir Toronto universitetuose, papasakos, kokie gamtos stebuklai užkoduoti kiekviename iš mūsų.
  • Neuromokslų daktaras Yasin Hamarat nustebins mokslo atradimais apie mūsų įstabias smegenis ir naują būdą, kaip neuronus apsaugoti nuo žūties.

Po įkvepiančių pranešimų renginio žiūrovų laukia aktyvi kalėdinė smegenų mankšta – Gyvybės mokslų protmūšis.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.