...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Tech Talks | 2023!

Įvykęs renginis

Tech Talks | 2023!

,

IT įmonės „Devbridge“ (priklausančios kompanijai „Cognizant Softvision“) profesionalai kviečia metus pradėti prasmingai ir siūlo technologijų specialistams bei visiems IT entuziastams iš arčiau susipažinti su patyrusių programinės įrangos inžinierių darbu. Taip pat pasisemti žinių, prisijungiant prie nemokamų technologinių renginių ir gyvų susitikimų sesijos Tech Talks 2023! Įžvalgomis apie tai, kokiais esminiais principais vadovautis, norint susikurti sėkmingus […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-01-25/2023-01-2617:00
  • Vilnius, Kaunas
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

IT įmonės „Devbridge“ (priklausančios kompanijai „Cognizant Softvision“) profesionalai kviečia metus pradėti prasmingai ir siūlo technologijų specialistams bei visiems IT entuziastams iš arčiau susipažinti su patyrusių programinės įrangos inžinierių darbu. Taip pat pasisemti žinių, prisijungiant prie nemokamų technologinių renginių ir gyvų susitikimų sesijos Tech Talks 2023!

Įžvalgomis apie tai, kokiais esminiais principais vadovautis, norint susikurti sėkmingus IT produktus renginiuose dalysis „Devbridge“ DevOps praktikų vadovas Marius Guobys, Front-end praktikų vadovas Žygimantas Jūrelė bei ilgametę patirtį turintis įmonės programuotojas Benas Radzevičius.

Nemokamų renginių ciklas Lietuvoje, įmonės „Devbridge“ biuruose, prasidės sausio 25 dieną (17 val.), Kaune (Juozapavičiaus pr. 11D), sausio 26 d. (17 val.) keliaus į Vilnių ( Žalgirio 112) ir sausio 31 d. kelsis į Varšuvą, kur vyks hibridinis renginys.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.