...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion

Įvykęs renginis

LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion

Premium

,

Gegužės 11-12 d. dalyvauk Saulėtekio Tech Parko organizuojamame idėjų hakatone „LOGIN Hackathon powered by Vilnius TechFusion“. Artėjant Pramonės 5.0 bangai ieškome smalsių ateities kūrėjų, norinčių spręsti skaitmeninio gyvenimo iššūkius. Automatizacija, skaitmeninė sveikata, išmanus miestas – tai tik keletas sektorių, kuriems idėjas generuoti galės hakatono dalyviai. „LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion“ – tai unikali galimybė […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Gegužės 11-12 d. dalyvauk Saulėtekio Tech Parko organizuojamame idėjų hakatone „LOGIN Hackathon powered by Vilnius TechFusion“. Artėjant Pramonės 5.0 bangai ieškome smalsių ateities kūrėjų, norinčių spręsti skaitmeninio gyvenimo iššūkius. Automatizacija, skaitmeninė sveikata, išmanus miestas – tai tik keletas sektorių, kuriems idėjas generuoti galės hakatono dalyviai.

„LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion“ – tai unikali galimybė dalyvauti didžiausioje Baltijos šalyje inovacijų konferencijoje bendraminčių apsupty ir per 1,5 dienos parodyti savo kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius kuriant idėją skaitmeninio gyvenimo gerbūviui. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Nesvarbu, ar esate patyrę profesionalai, ar naujokai hakatonų pasaulyje, kviečiame burtis į komandas iš 2-5 žmonių. Bendradarbiaudami su mentoriais ir kitais dalyviais analizuokite iškeltas problemas, ieškokite geriausių idėjų joms spręsti ir varžykitės dėl puikių prizų!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.