...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kvietimas teikti paraiškas Baltijos-Amerikos Dialogo programos grantams

Įvykęs renginis

Kvietimas teikti paraiškas Baltijos-Amerikos Dialogo programos grantams

,

Baltijos – Amerikos Laisvės fondas Informuoja, kad vis dar priimamos paraiškos į Baltijos – Amerikos Dialogo programą. Jei planuojate renginį 2019 m. pavasario pabaigoje, vasarą ar rudenį ir norite pasikviesti ekspertą, konsultantą ar lektorių iš Jungtinių Amerikos Valstijų, bet neturite lėšų – teikite paraišką į Baltijos – Amerikos Dialogo programą! Jei esate kviečiamas/-a skaityti pranešimą […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-01-08/2019-02-0102:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Baltijos – Amerikos Laisvės fondas Informuoja, kad vis dar priimamos paraiškos į Baltijos – Amerikos Dialogo programą.

Jei planuojate renginį 2019 m. pavasario pabaigoje, vasarą ar rudenį ir norite pasikviesti ekspertą, konsultantą ar lektorių iš Jungtinių Amerikos Valstijų, bet neturite lėšų – teikite paraišką į Baltijos – Amerikos Dialogo programą!

Jei esate kviečiamas/-a skaityti pranešimą konferencijoje, forume, kongrese ar panašiame renginyje Jungtinėse Valstijose ir jums rekia granto kelionės išlaidoms padengti – teikite paraišką į Baltijos-Amerikos Dialogo Baltijos Eksperto programą!

Baltijos – Amerikos Dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą. Viešosios Baltijos šalių įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti.
Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maitinimas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Granto suma iki $10,000

O taip pat, Kviečiame Baltijos šalių mokslininkus, ekspertus, lektorius, kurie yra kviečiami skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, teikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Granto suma iki $ 5,000.

Paraiškos į Baltijos-Amerikos Dialogo programą bus priimamos iki 2019 m. vasario 1 d.
Kitas paraiškų priėmimas, kitos žiemos ir pavasario projektams, vyks 2019 metų vasarą – paraiškos bus priimamos iki rugsėjo 1 d.
Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-dialogue/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.