...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Virtuali konferencija „Gera darbuotojų sauga ir sveikata – iššūkiai ir nauda verslui“

Įvykęs renginis

Virtuali konferencija „Gera darbuotojų sauga ir sveikata – iššūkiai ir nauda verslui“

2021 balandžio 22 d. 10 val. maloniai kviečiame dalyvauti Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai skirtoje konferencijoje „Gera darbuotojų sauga ir sveikata – iššūkiai ir nauda verslui“. Konferencijos metu Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) projektų vadovas Xabier Irastorza ir pristatys naujausios ESENER 3 apklausos apie darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą (DSS) įmonėse ir […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

2021 balandžio 22 d. 10 val. maloniai kviečiame dalyvauti Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai skirtoje konferencijoje „Gera darbuotojų sauga ir sveikata – iššūkiai ir nauda verslui“.

Konferencijos metu Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) projektų vadovas Xabier Irastorza ir pristatys naujausios ESENER 3 apklausos apie darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą (DSS) įmonėse ir naujai kylančią riziką, įskaitant psichosocialinę ir skaitmenizavimo, rezultatus bei palyginimą su Lietuvos rodikliais. EU-OSHA projektų vadovas Dietmar Elstler supažindins su projektu „DSS kaštai ir nauda – kiek kainuoja nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos valstybei“ (paskaičiavimo metodika bei palyginimai tarp skirtingų valstybių) bei trumpai apžvelgs DSS situaciją mažose ir labai mažose įmonėse.

Renginys skirtas įmonių vadovams bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams.

EU-OSHA atstovų pranešimai bus anglų k.

PRELIMINARI PROGRAMA: https://tinyurl.com/snk5pzhs

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

Norinčius dalyvauti, maloniai prašome iki š. m. balandžio 19 d. registruotis pasinaudojant šia nuoroda: https://forms.gle/gtmpLP2mnw1EMyWz8

Apie sėkmingą registraciją dalyviams bus pranešta atskiru laišku per 1 d.d.

Sėkmingai užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį el. paštu atsiųsime instrukcijas ir prisijungimus.

Jeigu internetu užsiregistruoti nepavyksta ar negavote registracijos patvirtinimo, galite kreiptis el. paštu gintate@integrity.lt ir suteiksime jums daugiau informacijos.

Konferenciją organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktu, veikiančiu Valstybinėje darbo inspekcijoje.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.