...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Konferencija „JAUNAS VERSLAS“. NESLĖPK IDĖJOS STALČIUJE

Įvykęs renginis

Konferencija „JAUNAS VERSLAS“. NESLĖPK IDĖJOS STALČIUJE

,

Turite daug novatoriškų idėjų? Trokštate sužinoti, kaip idėją paversti verslu? Visi atsakymai skambės konferencijoje „Jaunas verslas”iš garsių asmenybių, patyrusių verslininkų lūpų bei savo srities profesionalų. Apsilankę konferencijoje, pasisemsite patirties, įkvėpimo bei gyvai galėsite diskutuoti su garsiais verslo guru. Be to, tapsite liudininkais įvykio, kuomet bus paskelbtos ir apdovanotos trys geriausios verslo idėjos, finansuotos iš Verslumo […]

Kaina: 200.00

  • 2014-11-2009:00
  • Kaunas
  • Bilietai: 200.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Turite daug novatoriškų idėjų? Trokštate sužinoti, kaip idėją paversti verslu? Visi atsakymai skambės konferencijoje „Jaunas verslas"iš garsių asmenybių, patyrusių verslininkų lūpų bei savo srities profesionalų. Apsilankę konferencijoje, pasisemsite patirties, įkvėpimo bei gyvai galėsite diskutuoti su garsiais verslo guru.

Be to, tapsite liudininkais įvykio, kuomet bus paskelbtos ir apdovanotos trys geriausios verslo idėjos, finansuotos iš Verslumo skatinimo fondo. Pirmiesiems 200 užsiregistravusiems dalyvavimas nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame nedelsti ir registruotis jau dabar! 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.