...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Čekijos verslo misija

Įvykęs renginis

Čekijos verslo misija

VERSLO MISIJA: Čekijos įmonių vizitas ir B2B 2022 m. Gegužės 25 d. (trečiadienis) 9.30 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai maloniai kviečia dalyvauti gyvuose B2B susitikimuose su Čekijos įmonių atstovais. Į Lietuvą atvyksta Čekijos įmonės iš įvairių sektorių: maisto, medicinos, farmacijos, IT, inžinerijos, atliekų tvarkymo ir kt. Susitikimo metu bus pasirašytas susitarimo memorandumas tarp […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

VERSLO MISIJA: Čekijos įmonių vizitas ir B2B

2022 m. Gegužės 25 d. (trečiadienis) 9.30 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai maloniai kviečia dalyvauti gyvuose B2B susitikimuose su Čekijos įmonių atstovais. Į Lietuvą atvyksta Čekijos įmonės iš įvairių sektorių: maisto, medicinos, farmacijos, IT, inžinerijos, atliekų tvarkymo ir kt.

Susitikimo metu bus pasirašytas susitarimo memorandumas tarp Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmų.

Kada: 2022 m. gegužės 25 d. 9.30 val.

Kur: „Novotel Vilnius” konferencijų salė (Gedimino pr. 16, Vilnius)

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas. Įmonių susitikimai vyks pagal iš anksto sudarytą grafiką, susitikimo laikas – 20 min.

Atvykstančios įmonės: https://www.cci.lt/produktas/cekijos-verslo-misija/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.