...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslo akseleravimo programa

Įvykęs renginis

Verslo akseleravimo programa

„Versli Lietuva”, siekdama skatinti regionuose veikiančių verslų augimą ir plėtrą, inicijavo verslo akseleravimo programą, kuri vyks 13-oje bendradarbystės centrų „Spiečius“: Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje ir Visagine. Akseleravimo programa – tai praktiniais pavyzdžiais paremta, intensyvi ir įtraukianti mokymų programa, subalansuota smulkiesiems verslininkams. Jos tikslas –  pagerinti jaunų ir progresyvių verslų augimą, […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

„Versli Lietuva”, siekdama skatinti regionuose veikiančių verslų augimą ir plėtrą, inicijavo verslo akseleravimo programą, kuri vyks 13-oje bendradarbystės centrų „Spiečius“: Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje ir Visagine.

Akseleravimo programa – tai praktiniais pavyzdžiais paremta, intensyvi ir įtraukianti mokymų programa, subalansuota smulkiesiems verslininkams. Jos tikslas –  pagerinti jaunų ir progresyvių verslų augimą, ugdyti tikslines verslo kompetencijas bei užtikrinti aukštos kokybės individualizuotą  pagalbą verslui regionuose.

Kam skirta programa?
Smulkiesiems ir vidutiniams regionų verslininkams, susiduriantiems su verslo vystymo iššūkiais, siekiantiems sustiprinti savo verslo vystymo kompetencijas bei spartesnio verslo augimo!

Kas gali dalyvauti programoje?
Įvadiniuose mokymuose gali dalyvauti visi norintys.

Pirmieji akseleravimo programos renginiai startuos spalio 11 dieną! Po sėkmingos registracijos iki spalio 5 d.  informuosime apie Jūsų pasirinktame mieste vyksiančios Akseleravimo programos tikslias datas ir laikus.

Tolimesnėje akseleravimo programoje dalyvauja smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, pasirašę „Spiečiaus” narystės sutartį ir atitinkantys de minimis pagalbos reikalavimus. Norintys prisijungti prie „Spiečiaus”, gali užpildyti paraišką  ČIA jau dabar. Narystė „Spiečiuje” yra nemokama. Visa informacija, kaip prisijungti prie „Spiečiaus” -  ČIA.

Vietų skaičius - ribotas!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.