...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

TechHub Info Day #5

Įvykęs renginis

TechHub Info Day #5

Turi inovatyvią idėją ir nori ją paversti startuoliu? Abejoji, ar gali? Trūksta patirties, komandos narių, mentorių? Apie galimybę savo idėją paversti verslu išgirsk #TechHub pre-akceleratoriaus informaciniame renginyje! ▪️ Renginio metu programos vadovas dr. Gediminas Rumšas pristatys dalyvavimo pre-akceleratoriuje naudas, mokymų planą, mentorius. ▪️ Į jūsų klausimus atsakys bei savo patirtimi pasidalins mokymus baigę programos absolventai: […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Turi inovatyvią idėją ir nori ją paversti startuoliu? Abejoji, ar gali? Trūksta patirties, komandos narių, mentorių? Apie galimybę savo idėją paversti verslu išgirsk #TechHub pre-akceleratoriaus informaciniame renginyje!

▪️ Renginio metu programos vadovas dr. Gediminas Rumšas pristatys dalyvavimo pre-akceleratoriuje naudas, mokymų planą, mentorius.

▪️ Į jūsų klausimus atsakys bei savo patirtimi pasidalins mokymus baigę programos absolventai: „Nyuance“ įkūrėja Ramunė Gvozdaitė bei „Gen4Gen” įkūrėja Irma Lukoševičienė.

Tai bus jau penktasis startuolių pre-akceleratoriaus ciklas – iki šiol, keturių ciklų metu, sulaukėme daugiau nei 400 dalyvių paraiškų, programą baigė jau 70 startuolių, šiuo metu dalyvauja dar 20 komandų. Pre-akceleratorius apjungė daugiau nei 250 inovatorių, 2 dalyviai jau sulaukė privačių investuotojų investicijų, 8-iems buvo suteikta MITA finansinė parama, 10 jų jau akceleravosi užsienyje.

Startuoliai trijų mėnesių programos metu su asmeniniais mentoriais bei ekspertais iš Lietuvos ir užsienio išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje bei kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. Kiekviena pretenduojanti komanda pagal parengtą pavyzdinę formą turi pateikti informaciją apie startuolį, komandą, paslaugą (produktą) bei pagrįsti jos inovatyvumą. Gautas paraiškas įvertins bei dalyvius atrinks projekto ekspertai.

? Registracija į pre-akceleravimo programos penktąjį ciklą bus vykdoma gruodžio 27 – sausio 9 dienomis! ?

? Prisijunkite prie susitikimo sausio 5 d. 16 val. https://zoom.us/j/97388672945 ?

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.