...

Verslo vietos finansavimas

Žinių bazė

2019.01.16

Turiu aksesuarų parduotuvėlę online ir mikrorajone Vilniuje. Sekasi visai neblogai, bet norisi pereiti į aukštesnį lygį. Deruosi su prekybos centru perkelti prekybos vietą ten. Bet tam reikia lėšų, įsirengti ir sumokėti avansus. Laisvų pinigų tokių sumų neturiu. Ar galima gauti paskolą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2019-01-16 09:38

Verslo plėtrai paskolas teikia nemažai finansuotojų. Jums tik reikia pasirinkti Jūsų poreikius ir esamą situaciją geriausiai tenkinantį finansinį pasiūlymą. Kadangi...

Publikavimo data: 2019-01-16 09:38

Verslo plėtrai paskolas teikia nemažai finansuotojų. Jums tik reikia pasirinkti Jūsų poreikius ir esamą situaciją geriausiai tenkinantį finansinį pasiūlymą. Kadangi Jūsų įmonė yra nedidelė, ir, tikėtina, investicijoms nereikia didžiulės paskolos, kažin ar Jums verta gaišti laiką kreipiantis į bankus. Jie paprastai nėra linkę teikti smulkias iki 10 tūkstančių Eur paskolas ir finansuoti įmones, kurios jaunesnės nei 2 metai. Todėl, matyt, Jums tinkamiausias pasirinkimas – kreiptis dėl paskolos į alternatyvius finansuotojus. Priešingai nei bankai, kai kurie alternatyvūs finansuotojai teikia paskolas ir jaunesnėms nei dveji metai įmonėms. Paskolos dažniausiai suteikiamos labai greitai ir be jokio užstato ar turto įkeitimo. Renkantis geriausią pasiūlymą, siūlau atkreipti dėmesį į tai, kad palūkanos nėra pats svarbiausias rodiklis apsisprendžiant. Neretai tie finansuotojai, kurie skolina su ypač mažomis palūkanomis, taiko įvairius papildomus mokesčius. Taigi, siūlau lyginti bendrą kredito kainą (su visais papildomais mokesčiais jei tokių yra), o taip pat pasidomėti kitais svarbiais Jums, kaip kredito gavėjui, klausimais: kas bus jei pavėluosite su įmoka, ar keisis palūkanos, ar partneriškas bus kredituotojas, jeigu verslas susidurtų su laikinais sunkumais, ar galėsite kreditą išsimokėti anksčiau laiko ir pan. Turint ne tik paskolos pasiūlymą, bet ir įsivertinus šią papildomą informaciją bus lengviau atsirinkti kredituotoją, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.